Generální partner
Světlý režim
13. září 2019

Úterní akce pro děti - Zábavné odpoledne!

Městský fotbalový klub Karviná opět po roce organizuje Zábavné odpoledne pro děti od 5 do 10 let. V úterý 17. září bude na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji živo a veselo!

Jaké to je zatrénovat si na prvoligové travnaté ploše? Všechny děti ve věku od 5 do 10 let budou mít šanci si to vyzkoušet už v úterý odpoledne od 17 hodin, kdy na Městském stadionu v Karviné-Ráji proběhne Zábavné odpoledne. Pro rodiče a jejich potomky bude otevřen vstup k tribunám A, B. Dětí se ujmou profesionální kluboví trenéři MFK Karviná.

Náplň odpolední akce? Pohybové aktivity na několika stanovištích – nášlapy na míči, slalom, střelba na přesnost, závody v běhu. Všechno za asistence už zmíněných licencovaných profesionálních trenérů. Důležité je přijít ve vhodné obuvi (tenisky či kopačky) a sportovním oblečení.

Nebude chybět občerstvení, drobné dárky a dorazí také fotbalisté A-týmu, kteří se s dětmi vyfotí a podepíšou. Začátek akce pod názvem Zábavné odpoledne startuje v úterý 17. září v 17 hodin.   Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii