Generální partner
Světlý režim
13. září 2019

Úterní akce pro děti - Zábavné odpoledne!

Městský fotbalový klub Karviná opět po roce organizuje Zábavné odpoledne pro děti od 5 do 10 let. V úterý 17. září bude na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji živo a veselo!

Jaké to je zatrénovat si na prvoligové travnaté ploše? Všechny děti ve věku od 5 do 10 let budou mít šanci si to vyzkoušet už v úterý odpoledne od 17 hodin, kdy na Městském stadionu v Karviné-Ráji proběhne Zábavné odpoledne. Pro rodiče a jejich potomky bude otevřen vstup k tribunám A, B. Dětí se ujmou profesionální kluboví trenéři MFK Karviná.

Náplň odpolední akce? Pohybové aktivity na několika stanovištích – nášlapy na míči, slalom, střelba na přesnost, závody v běhu. Všechno za asistence už zmíněných licencovaných profesionálních trenérů. Důležité je přijít ve vhodné obuvi (tenisky či kopačky) a sportovním oblečení.

Nebude chybět občerstvení, drobné dárky a dorazí také fotbalisté A-týmu, kteří se s dětmi vyfotí a podepíšou. Začátek akce pod názvem Zábavné odpoledne startuje v úterý 17. září v 17 hodin.   Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo