Generální partner
Světlý režim
16. září 2019

Fanoušci vzali autogramiádu útokem!

Povedená a důstojná doprovodná akce! Tak se dá shrnout autogramiáda fotbalistů MFK Karviná na sobotních Hornických slavnostech OKD.

Kvarteto fotbalistů Pavel Dreksa, Adriel Ba Loua, Vojtěch Smrž a Michal Petráň bylo dobrou hodinu v pohotovosti. Natěšení a příjemní fanoušci si přišli pro podpisy, společné fotky a popovídat si.

Na nejvíc otázek odpovídal Pavel Dreksa, většina se točila okolo jeho návratu na trávník. Sám stoper byl v odpovědích opatrný, přestože už je v tréninkovém procesu s týmem. „Sám to nevím. Doufám, že to bude brzy, ale ještě to chce čas. Nedokážu odhadnout, jestli to bude za týden nebo za měsíc,“ uvedl Dreksa, který si dokonce s jedním mladým fanouškem zahrál stolní hru ve vedlejším stánku.


Hornické slavnosti OKD 2019 celkově přilákaly spoustu lidí, stánek MFK Karviná byl v trvalém obležení a fanoušci i další kolemjdoucí si během celého odpoledne pořizovali klubové suvenýry.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii