Generální partner
Světlý režim
3. prosinec 2019

U11: Proti AC Milán a dalším velkým klubům

Třídenní mezinárodní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika se povedl. Mezi pozvanou čtrnáctkou týmů nechyběla ani MFK Karviná.
Karvinští vstoupili do turnaje pátečním derby proti Baníku, které přineslo hned osm gólů a těsnou porážku 3:5. Poté přišel debakl 0:9 s celkovým vítězem MOL Vidi a na závěr prvního dne jasná výhra nad GKS Katowice 6:0. „Zejména výkony proti Baníku a Katovicím nás potěšily,“ řekl trenér MFK Karviná U11 René Vicher.

Během druhého dne doplatili jeho malí svěřenci na neproměňování šancí – prohra s Žilinou 1:6, s AC Milán 3:7 a se Slavií 1:4. Jedno vítězství a pět porážek ve skupině znamenalo nedělní boje o konečné 9. – 14. místo. Ani nedělní utkání plná nasazení se nepodařila hráčům MFK přetočit na svou stranu a tři porážky (s Plzní 1:3, se Slovanem Bratislava 1:3 a s Vítkovicemi 0:1) znamenaly konečné 13. místo!  Prestižní turnaj Memoriál Evžena Hadamczika byl pro tým U11 příležitostí, jak se poměřit s těmi nejlepšími. „Herně jsme nepropadli, výsledkem je pro nás nahlédnutí, jak jsou naši hráči schopni využívat své dovednosti a schopnosti i v tak nabité konkurenci. Zkušenosti z turnaje bereme a budeme se i nadále chtít zlepšovat,“ hodnotil Vicher. 

Vítězem turnaje se stal maďarský tým MOL Vidi, před Slavií Praha a italským velkoklubem AC Milán. Turnaje se zúčastnilo 14 týmů z šesti zemí Evropy. Veškeré výsledky turnaje najdete ZDE!

Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.