Mlade talenty

Třináctka zvítězila na turnaji v Polsku

19.11.2010 | Redakce
 

Třináctka zvítězila na turnaji v Polsku Skvělého úspěchu dosáhla naše třináctka na turnaji v Polsku. Ve finále mezinárodního turnaje porazila po pokutových kopech Hažlach a může se tak radovat z turnajového prvenství.

 

V polském Pogwizdowie se konal mezinárodní turnaj, jehož se zúčastnil i tým MFK OKD Karviná. Svěřenci Zbyška Gazdy hájily zelenobílé barvy nad očekávání dobře.

V základní skupině se náš celek střetl s Rudnikem, který si odnesl porážku 3:1. Ještě hůře si vedla Olza, která inkasovala o dvě branky více, aniž by sama nějakou vstřelila. V posledním utkání s Hažlachem se zrodila bezbranková remíza, jenž našim klukům zajistila postup do semifinále.

V něm jsme narazili na družstvo Dembowce. Polský celek nakonec podlehl našemu týmu těsně 2:1 a tím se nám otevřela brána do finále.

Finálové střetnutí bylo reprízou zápasu v základní skupině. Znova jsme se střetli s Hažlachem a opětovně jsme s ním remizovali 0:0. Vítěze tedy musely určit pokutové kopy. V nich si lépe počínala naše družina a po zásluze si odvezla z Polska cennou trofej v podobě vítězství celého turnaje.

Turnajové dění skončilo nejen kolektivním, ale i individuálním úspěchem. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Lukáš Ligocký a pomyslnou korunu krále střelců získal Filip Štěrba.

Tento turnaj byl skvělou průpravou před blížící se kvalifikací halového mistrovství, která se odehraje 21. listopadu v Bílovci.

.

Výsledky ve skupině:

MFK OKD Karviná - Rudnik 3:1

MFK OKD Karviná - Olza 2 5:0

MFK OKD Karviná – Hažlach 0:0

.

Semifinále:

MFK OKD Karviná - Dembowiec 2:1

Olza 1 - Hažlach 0:1

.

o 3. – 4. místo:

Olza 1 - Dembowiec 3:1

.

Finále:

MFK OKD Karviná -Hažlach 0:0 pokutové kopy: 3:2

.

Sestava MFK OKD Karviná: Ciupa, Berešík, Štěrba, Kondziolka, Všetička, Michailidis,Popek, Ligocký, Chloň, Zeisberger.

• Vylosování do pol. soutěže
včera - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
před 2 dny - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

• U11: 13. místo na MEH
2.12. - Skvěle obsazený Memoriál Evžena Hadamczika je u konce. Karvinští obsadili ve velké konkurenci 13. příčku. Z celkového triumfu se radoval maďarský MOL Vidi. Podrobnosti k turnaji během úterý.

• U14: Čtyři zápasy v Praze
1.12. - Starší žáci U14 se vydali do Prahy, kde v pátek a sobotu odehráli celkem čtyři přípravná utkání. Ve dvou pátečních duelech proti Spartě zaznamenali výhru 4:2 a prohru 0:13, v sobotních zápasech proti Bohemians 1905 zapsali dvě porážky 0:3 a 1:4.

• Freekick Challenge v Karviné
28.11. - V létě se natáčely různé zábavné a dovednostní formáty v rámci LIGA DAY. Koukněte se, jak se kvartetu Vukadinović, Puchel, Petráň a Čonka dařilo ve freekick challenge. Video najdete ZDE.

• Sestřih remízy s Plzní
25.11. - Velice dobrý zápas odehráli Karvinští proti týmu Plzně a zasloužili si víc než konečný bod za remízu 1:1! Na nejzajímavější okamžiky nedělního duelu se podívejte ZDE.

• Sedmnáctka porazila Spartu 2:0
23.11. - Ligoví dorostenci zakončili podzim rozdílně - sedmnáctka zvítězila 2:0, devatenáctka prohrála těsně 1:2!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem