Generální partner
Světlý režim
26. listopad 2010

Karviné se upsal Tomas Radzinevičius

Od dnešního dne mají druholigoví fotbalisté Karviné novou posilu. Devětadvacetiletý Litevec Tomas Radzinevičius by se měl stát konkurencí útočné dvojice Opic – Mišinský.

Tomas Radzinevičius má za sebou bohatou fotbalovou kariéru. Český fanoušek si ho spojuje s prvoligovým Slovanem Liberec, kde působil skoro dva roky. Před příchodem do Gambrinus ligy působil v týmu Suduva Marijampole, a svými výkony nejen v litevské lize, ale i v pohárových utkáních zaujal zahraniční kluby. O tom, že se jedná o výborného hráče, svědčí i ocenění Fotbalista roku Litvy v sezóně 2002/2003.

Litevský reprezentant, který má na svém kontě jeden gól do sítě Malty, se po odchodu z Liberce přemístil do Kladna, kde ve 23 zápasech vstřelil 4 branky. Další štací tohoto urostlého útočníka bylo Dynamo České Budějovice, v jehož dresu vsítil během 15 utkání 4 góly. Poté jeho kroky směřovaly zpět do Liberce, jenže tam nedostával mnoho příležitostí. Proto se vydal na zkušenou do Polska. V Odře Wodzislaw sehrál 14 střetnutí a v nich se dvakrát střelecky prosadil.

Tomas Radzinevičius má také zkušenosti s druhou ligou. Nejprve si zahrál v Sokolově za tamní Baník. Poslední půlrok strávil v nedalekém Třinci a v osmi utkáních rozvlnil síť soupeřů ve třech případech a na další brance se podílel asistencí.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii