Generální partner
Světlý režim
15. květen 2009

Porazíme finalistu Poháru ČMFS?

Ve středu si Slovácko poradilo s mistrovskou Slavií a po výsledcích 1:0 a 2:1 ji vyřadilo z Poháru ČMFS. Uhraje náš tým na Městském stadionu v Uherském Hradišti lepší výsledek než Slavia Praha?

„Soupeř má sílu, ale nemáme z něho strach. Navíc beru Slovácko jako ligový tým. Svým zázemím a kvalitou kádru si zaslouží hrát Gambrinus ligu. Přesto si tam jedeme pro výhru, nebo přinejmenším pro bod,“ myslí si útočník Vladimír Mišinský. Do utkání je už připraven zasáhnout brankář Tomáš Kučera. „Jsem připravený nastoupit, ale vše bude záležet na trenérovi. Jestli mě postaví, odvedu pro tým stoprocentní výkon a věřím, že si nějaké body odvezeme. Očekávám, že to bude velice dobrý zápas před skvělou diváckou kulisou. Navíc se bude hrát pod umělým osvětlením, což přináší spestření pro fanoušky. Naší výhodou může být, že Slovácko má v nohách 4 utkání ve čtrnácti dnech. Na druhou stranu jsou povzbuzeni výhrou nad Slavií Praha a psychicky jsou na tom velmi dobře,“ říká Tomáš Kučera. Srbský záložník v karvinských řadách Vladan Milosavljev k tomu dodává: „To, že Slovácko s přehledem vyřadilo Slavii pro nás nic neznamená. Hrajeme stále lépe a lépe a nemám obavy, že bychom dopadli stejně jako klub z Edenu. Do hry dáme úplně všechno, abychom svým výsledkem potěšili všechny fandy MFK OKD Karviná. A tím je nalákali do ochozů k dalšímu atraktivnímu duelu s Duklou Praha.

Střetnutí se Slováckem se odehraje tuto sobotu v 19 hodin. On – line přenos z tohoto zápasu můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz.

Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo