Generální partner
Světlý režim
15. květen 2009

Porazíme finalistu Poháru ČMFS?

Ve středu si Slovácko poradilo s mistrovskou Slavií a po výsledcích 1:0 a 2:1 ji vyřadilo z Poháru ČMFS. Uhraje náš tým na Městském stadionu v Uherském Hradišti lepší výsledek než Slavia Praha?

„Soupeř má sílu, ale nemáme z něho strach. Navíc beru Slovácko jako ligový tým. Svým zázemím a kvalitou kádru si zaslouží hrát Gambrinus ligu. Přesto si tam jedeme pro výhru, nebo přinejmenším pro bod,“ myslí si útočník Vladimír Mišinský. Do utkání je už připraven zasáhnout brankář Tomáš Kučera. „Jsem připravený nastoupit, ale vše bude záležet na trenérovi. Jestli mě postaví, odvedu pro tým stoprocentní výkon a věřím, že si nějaké body odvezeme. Očekávám, že to bude velice dobrý zápas před skvělou diváckou kulisou. Navíc se bude hrát pod umělým osvětlením, což přináší spestření pro fanoušky. Naší výhodou může být, že Slovácko má v nohách 4 utkání ve čtrnácti dnech. Na druhou stranu jsou povzbuzeni výhrou nad Slavií Praha a psychicky jsou na tom velmi dobře,“ říká Tomáš Kučera. Srbský záložník v karvinských řadách Vladan Milosavljev k tomu dodává: „To, že Slovácko s přehledem vyřadilo Slavii pro nás nic neznamená. Hrajeme stále lépe a lépe a nemám obavy, že bychom dopadli stejně jako klub z Edenu. Do hry dáme úplně všechno, abychom svým výsledkem potěšili všechny fandy MFK OKD Karviná. A tím je nalákali do ochozů k dalšímu atraktivnímu duelu s Duklou Praha.

Střetnutí se Slováckem se odehraje tuto sobotu v 19 hodin. On – line přenos z tohoto zápasu můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.