Generální partner
Světlý režim
10. listopad 2020

BÉČKO V ČÍSLECH: Nejlepším střelcem Zhelizko, ani minutu nechyběl Vlachovský

Statistikám neúplného divizního podzimu kralují Ivan Zhelizko a Martin Vlachovský - první jmenovaný se stal králem střelců s osmi trefami, odchovanec MFK Vlachovský nechyběl na hřišti ani minutu! Celkem v dresu béčka zasáhlo do deseti duelů 29 hráčů a 4 brankáři!

Devět zápasů a celkově 810 minut stačilo ukrajinskému záložníkovi k podzimní korunce krále střelců. Úctyhodný výkon okořeněný hned čtyřmi góly si Zhelizko připsal na začátku října na půdě béčka Třince. Karvinští vstřelili v deseti duelech 37 gólů, což je suverénně nejvíc. Pouze ve dvou zápasech nevstřelili minimálně dva góly. O sedmatřicet přesných zásahů se podělo hned 15 hráčů. Sedm gólů nastřílel Roman Haša, kterému na to stačily pouhé čtyři zápasy…

Ani minutu nechyběl jediný hráč – Martin Vlachovský, který tak má v nohách přesně 900 minut. Na druhém místě je Ivan Zhelizko a třetím nejvytíženějším fotbalistou byl Kristián Kaczmarczyk. 

Karvinští inkasovali dohromady pouhých deset gólů, v průměru tedy jeden v každém zápase. V bráně se prostřídali hned čtyři brankáři - Libor Hrdlička, Vladimír Neuman, Ondřej Foltýn a Martin Pastronický. Nejtrestanějšími hráči byli s dvěma žlutými kartami Kristián Kaczmarczyk s Markem Bielanem.

Počet zápasů (max. 10)
10 – Vlachovský, Kaczmarczyk, Kobza
9 – Zhelizko, Putyera, Buzek 
8 – Věčorek, Wenglorz
7 – Holiš
6 – Mrózek, Hrdlička, Stropek   
5 – Bielan, Petrík
4 – Hejda, Wybranczyk, Streit, Haša  
3 – Neuman, Jursa 
2 – Foltýn, Jean Mangabeira, Hanousek, Kouřil 
1 – Hujo, Dramé, Guba, Herc, Janečka, Tavares, Molitorisz, Zych, Pastornický 

Počet minut (max. 900 min.)
900 – Vlachovský, 810 – Zhelizko, 690 – Kaczmarczyk, 657 – Kobza, 630 – Holiš, 627 – Putyera, 616 – Buzek, 540 – Stropek, 483 – Hrdlička, 456 – Věčorek, 389 - Mrózek, 360 – Hejda, 336 – Haša, 295 - Wenglorz, 284 – Bielan, 270 – Neuman, 225 – Jursa, 180 – Kouřil, 175 – Petrík, 135 – Jean Mangabeira, 113 – Streit, 101 – Hanousek, 90 – Herc, Pastornický, 89 – Dramé, 69 – Tavares, 64 – Guba, 57 – Foltýn, 51 – Janečka, 44 – Wybranczyk, 36 – Zych, 31 – Hujo, 16 – Molitorisz.

Góly (celkově 37) 
8 - Zhelizko
7 – Haša
6 – Vlachovský
4 – Putyera
2 – Herc
1 – Hejda, Mrózek, Kaczmaczyk, Holiš, Kobza, Tavares, Guba, Wenglorz, Jean Mangabeira, Hanousek

Žluté karty
2 – Kaczmarczyk, Bielan
1 – Stropek, Zhelizko, Haša, Dramé, Buzek, Mrózek, Wybranczyk

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná