Generální partner
Světlý režim
26. listopad 2018

Ba Loua čeká na vízum

Ofenzivní záložník Adriel D´Avila Ba Loua momentálně pobývá v Africe, kde čeká na udělení pracovního víza. Tím se vysvětluje jeho absence v sobotním zápase proti pražské Slavii.

V polovině listopadu mu končilo krátkodobé vízum, proto musel odletět zpět do Afriky. Adriel D´Avila Ba Loua odcestoval v neděli 11. listopadu, tedy pouhý den po zápase se Spartou, a od té doby se vyřizují různé náležitosti k udělení dlouhodobého víza, bez kterého nemůže přiletět zpět do Evropy.

Dvaadvacetiletý fotbalista z Pobřeží Slonoviny musel domů už podruhé. Poprvé to bylo na konci června v půlce letní přípravy, podruhé před pár dny.

Po různých administrativních peripetiích, dalších nezbytných úkonech a usilovné práci klubového vedení nakonec obdržel v létě tříměsíční (krátkodobé) vízum, které mu však 12. listopadu vypršelo. „Věříme, že se vrátí co nejdříve a pomůže nám ve zbytku podzimní části. Jakmile bude mít vízum v ruce, sedne na letadlo a přiletí,“ informoval sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo