Generální partner
Světlý režim
17. prosinec 2018

Ba Loua: Byla mi velká zima, bodovat se dalo

Střelec jediného karvinského gólu v Doosan Areně Adriel D´Avila Ba Loua zažil po delší době, jak sám zmínil, opravdovou zimu. Takovou pamatuje naposledy z Dánska. Jeho kontaktní gól nakonec na body nestačil, utkání pouze na posledních dvacet minut zdramatizoval.
Gól na hřišti týmu, který z Ligy mistrů postoupil do Evropské ligy, musí těšit, že ano?
Dostal jsem hezký míč do náběhu a pak už to nebylo moc těžké umístit do sítě za brankáře Hrušku. Trefa na půdě týmu Ligy mistrů? To je moc hezké! Škoda jen, že můj gól nevedl k bodovému zisku.

Dalo se v Plzni bodovat? 
Asi ano, ale chyběla nám větší přesnost ve finální fázi. Žádné velké šance jsme neměli, spíš možnosti a pološance. Bohužel se nám je nepodařilo dotáhnout. 

Teplota pod nulou, do toho sněžilo. Nebyla vám zima?
Není to poprvé a asi ani naposledy, kdy jsem hrál v tak velké zimě. Ano, byla mi velká zima, na kterou jsem si musel po delší době zase zvyknout. To byl jediný problém (úsměv).

Nyní se už ohřejete, letíte domů na Vánoce.
Uvidím celou rodinu a kamarády, bude to fajn strávený čas. Ale 3. ledna se všichni znovu potkáme v Karviné - už se těším na jarní část sezóny!
Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo