Generální partner
Světlý režim
3. září 2018

Ba Loua: Mám obrovskou radost, fandové jsou skvělí

Přišel, ukázal svoje umění a rozhodl. Skvělou ligovou premiéru v české lize prožil dvaadvacetiletý borec - Adriel D´Avila Ba Loua zajistil vítězným gólem první domácí výhru od konce února!
Představoval jste si svůj první ligový start za Karvinou takhle?
Byl jsem dobře nachystaný, trenér mi v sobotu řekl, že v průběhu zápasu půjdu na hřiště. Mám pochopitelně obrovskou radost, vyhráli jsme a já svým gólem rozhodl. Super pocit, super start do angažmá v Karviné.

Trefa po hezké přihrávce Lukáše Budínského vypadla hodně jednoduše. Jak byste to okomentoval?
Zvolil jsem dobrý výběr místa. Míč jsem dostal ideálně na levou nohu a zamířil. 

Máte silnější levou nebo pravou nohu?  
Spíš levou, ale nemám problém střílet oběma. Je to určitě výhoda (úsměv)!

To jste dokázal střelou do tyče krátce po nástupu na trávník. Co scházelo?
Trefil jsem tyč, asi scházelo nejspíš štěstí. Hlavní ale je, že jsem týmu pomohl k výhře. Cítím se dobře a hlavně jsem konečně hrál ostrý zápas. Už mi to chybělo. Ještě potřebuji trochu potrénovat, abych se cítil lépe a byl mužstvu ještě víc platný. 

Po zápase jste se nemohl dostat do kabiny, protože si vás fanoušci při děkovačce vytáhli do kotle. Nebál jste se, že vás radostí umačkají?
(smích) Vůbec ne! Já měl radost, oni měli radost – tak to má být. Hezky jsme to spolu oslavili, vyfotil jsem se s nimi a mám i šálu. Fanoušci jsou skvělí!Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo