Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2019

Béčko čeká v pátek přípravný duel proti FM

Divizní B-tým čeká už po podzimní části ještě jeden zápas. V pátek od 15 hodin přivítají svěřenci Čestmíra Kročila na umělce SC Kovona třetiligový Frýdek-Místek.
Ač divize skončila už první listopadovou neděli, tak hráči béčka jsou stále v tréninkovém procesu. „A budou v něm až do poloviny prosince,“ zmínil trenér lídra soutěže Čestmír Kročil. Vítaným „osvěžením“ tréninkových jednotek tak jistě bude páteční duel s třetiligovým soupeřem. 

Na Kovonu přijede po podzimu třetí tým MSFL Frýdek-Místek i s brankářem Jiřím Ciupou, který je u Valcířů na hostování. Hrát se bude na umělé trávě od 15 hodin, vstup je zdarma. 

Oba kluby se potkají na podzim už podruhé. Na konci srpna v MOL Cupu potvrdil prvoligový tým MFK Karviná roli favorita a ve Stovkách zvítězil 3:1. Nyní tedy Valcíři poměří síly s B-týmem.   

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo