Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2019

Béčko čeká v pátek přípravný duel proti FM

Divizní B-tým čeká už po podzimní části ještě jeden zápas. V pátek od 15 hodin přivítají svěřenci Čestmíra Kročila na umělce SC Kovona třetiligový Frýdek-Místek.
Ač divize skončila už první listopadovou neděli, tak hráči béčka jsou stále v tréninkovém procesu. „A budou v něm až do poloviny prosince,“ zmínil trenér lídra soutěže Čestmír Kročil. Vítaným „osvěžením“ tréninkových jednotek tak jistě bude páteční duel s třetiligovým soupeřem. 

Na Kovonu přijede po podzimu třetí tým MSFL Frýdek-Místek i s brankářem Jiřím Ciupou, který je u Valcířů na hostování. Hrát se bude na umělé trávě od 15 hodin, vstup je zdarma. 

Oba kluby se potkají na podzim už podruhé. Na konci srpna v MOL Cupu potvrdil prvoligový tým MFK Karviná roli favorita a ve Stovkách zvítězil 3:1. Nyní tedy Valcíři poměří síly s B-týmem.   

Související články

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.