Generální partner
Světlý režim
7. květen 2020

Béčko je zpátky v tréninku

Ve Sportovním centru Kovona obnovil ve středu odpoledne tréninkový proces rezervní tým. Sešel se v jedenácti lidech a hráči spolu budou trénovat do odvolání třikrát týdně.

Ještě užší spolupráce než doposud, tréninky třikrát týdně a zapojení hráčů ročníku narození 2001, kteří končí v dorostenecké kategorii.

Rezervní tým MFK Karviná pod vedením trenéra Čestmíra Kročila je zpět v tréninkovém procesu. K prvnímu tréninku se sešel s devíti hráči a dvěma brankáři. „Tréninkovou náplň bychom rádi měli podobnou jako A-tým. Proto se bude pravidelně aktivně tréninků účastnit i Marek Bielan, jenž je asistentem trenéra Jarábka u ligového týmu,“ uvedl Čestmír Kročil.  

Kromě tréninků by rád se svými svěřenci absolvoval i přípravná utkání. „Jakmile to bude možné, rádi si proti okolním klubům zahrajeme,“ potvrdil Kročil. Hráči na první společný trénink po téměř dvou měsících dorazili už převlečení a po vlastní ose. Kvůli nepříznivému počasí šli na umělou trávu, kde se rozcvičili, seznámili s míčem, udělali pár cvičení a zahráli si pět na pět.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň