Generální partner
Světlý režim
9. červen 2023

Béčko už jako jistý MISTR přivítá v sobotní derniéře Bohumín

Netradičně již v sobotu odehraje rezervní celek domácí utkání! Půjde o rozlučku s úspěšnou sezónou korunovanou postupem do vytoužené třetí ligy.

Karvinští vstoupí do posledního utkání sezóny se sedmizápasovou šňůrou vítězství. Naposledy ztratili body 16. dubna s Bílovcem. „Přestože jsme oslavili postup už v minulém kole, tak určitě se nechceme loučit se sezónou špatným výkonem a výsledkem, navíc když hrajeme doma. Kluci to vnímají podobně a určitě budeme chtít vyhrát a natáhnout naši vítěznou sérii,“ pověděl trenér Karviné B Marek Bielan.

Bohumínský Bospor se už možná modlí za konec sezóny, jelikož aktuálně tahá třízápasovou sérii porážek a zřejmě zůstane celkově pátý. Trenéra Martina Špičku a vlastně celý tým trápily v posledních zápasech vynucené absence.

Podzimní zápas v Bohumíně skončil divokou remízou 3:3 a asi by se nikdo na závěr sezóny nezlobil, kdyby hodně gólů padlo i v derniéře.


Utkání 26. kola Divize F MFK Karviná B – FK Bospor Bohumín začíná na Kovoně v sobotu 10. června v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Malý. Cena vstupenky je 50 Kč, permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
út 19.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jiří Fleišman

Nejzkušenější borec v karvinské kabině s 360 prvoligovými starty – to je Jiří Fleišman! V rozhovoru mluvil o své nejúspěšnější štaci, kterou byla bezpochyby ta v Liberci. Právě se Slovanem má mistrovský titul a zahrál si tam i Evropskou ligu. Řeč se stočila i k rodnému Mostu a stejnojmennému seriálu, který bavil (možná i nadále baví) celou republiku…

st 23.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

Vůbec poprvé vyběhne proti „svému“ Jablonci, kde zažil úspěšná léta. Útočník Martin Doležal nedá na Jablonec dopustit. Přestože s ním nezískal žádnou trofej, i když třikrát byl blízko triumfu v MOL Cupu, úspěchů i tak bylo dost. Posuďte sami – dvakrát třetí a čtvrtý v lize, účast v základní skupině Evropské i Konferenční ligy a reprezentační pozvánky…

út 8.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Kapitán Lukáš Budínský soupeře velice dobře zná, prožil tam nejlepší sezónu v kariéře. Rozhovor se točil právě kolem jeho angažmá ve městě automobilů, ale došlo i na jeho výborné spoluhráče, nové stadiony v Hradci Králové a Pardubicích, start do sezóny či zmínku k otevření krytého bazénu v Karviné a jeho vztah k plavání obecně.

ne 2.7. | redakce

Matej Franko: Česká liga je kvalitnější, chci tady něco dokázat!

Vytáhlý slovenský útočník Matej Franko má za sebou úvodních pětačtyřicet minut v dresu MFK. V prvním rozhovoru pro klubový web poděkoval Banské Bystrici za uvolnění a mluvil i o bývalých hráčích Karviné, s kterými ve slovenském klubu hrával.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná