Generální partner
Světlý režim
9. červen 2023

Béčko už jako jistý MISTR přivítá v sobotní derniéře Bohumín

Netradičně již v sobotu odehraje rezervní celek domácí utkání! Půjde o rozlučku s úspěšnou sezónou korunovanou postupem do vytoužené třetí ligy.

Karvinští vstoupí do posledního utkání sezóny se sedmizápasovou šňůrou vítězství. Naposledy ztratili body 16. dubna s Bílovcem. „Přestože jsme oslavili postup už v minulém kole, tak určitě se nechceme loučit se sezónou špatným výkonem a výsledkem, navíc když hrajeme doma. Kluci to vnímají podobně a určitě budeme chtít vyhrát a natáhnout naši vítěznou sérii,“ pověděl trenér Karviné B Marek Bielan.

Bohumínský Bospor se už možná modlí za konec sezóny, jelikož aktuálně tahá třízápasovou sérii porážek a zřejmě zůstane celkově pátý. Trenéra Martina Špičku a vlastně celý tým trápily v posledních zápasech vynucené absence.

Podzimní zápas v Bohumíně skončil divokou remízou 3:3 a asi by se nikdo na závěr sezóny nezlobil, kdyby hodně gólů padlo i v derniéře.


Utkání 26. kola Divize F MFK Karviná B – FK Bospor Bohumín začíná na Kovoně v sobotu 10. června v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Malý. Cena vstupenky je 50 Kč, permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo