Generální partner
Světlý režim
29. září 2023

Béčko v neděli přivítá zlepšující se Rosice

Jihomoravský tým disponuje v kádru exkarvinskými hráči Patrikem Gojem a Jakubem Drobkem. Karvinská rezerva je aktuálně nejlepším týmem soutěže, co se týče formy, protože vyhrála posledních pět utkání. Zápas začíná v tradičním nedělním čase 10:15 hodin.

Kouč Marek Bielan predikuje, že v neděli jeho svěřenci narazí na zřejmě nejtěžšího soupeře z posledních pěti utkání, které zvládli na výbornou. „Rosice se prezentují silově náročným fotbalem a dlouhými balóny. My máme nějakou sérii, ale oni také. Z posledních čtyř kol hráči Rosic třikrát vyhráli a jednou remizovali. Naposledy zvládli úterní dohrávku s Hranicemi, ve které se premiérově trefil náš Patrik Goj. Bude to těžký zápas,“ podotkl kouč Karviné B.

Hráči Rosic nezažili dobrý start do sezóny, protože prvních pět kol nedokázali zvítězit, navíc vypadli v prvním kole MOL Cupu na hřišti divizního FC Strání po výsledku 0:1. Ovšem aktuálně už tým z okresu Brno-Venkov výsledky má. Za poslední dobu ztratil body pouze ve Frýdku-Místku za remízu. Jinak zdolal Frýdlant nad Ostravicí, Hodonín i Hranice – všechna tato utkání odehráli svěřenci trenéra Petra Čuhela v domácím prostředí. Na půdě soupeřů zatím nevyhráli - uhráli tři remízy ze čtyř zápasů.


Utkání 9. kola MSFL MFK Karviná B - FC Slovan Rosice začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 1. října v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Martin Šafrán. Vstupné je 50 Kč (zdarma pouze ZTP a děti do 15 let), permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo