Generální partner
Světlý režim
2. listopad 2019

Béčko zakončí podzim proti Bohumínu

Derby na závěr! Karvinský rezervní tým čeká v posledním duelu podzimní části Divize F nedaleký Bospor Bohumín. Utkání má na Kovoně výkop v neděli 3. listopadu v 10:15 hodin.

Poměrně brzy se chýlí divizní podzim ke konci. Zbývá odehrát poslední duel a paradoxně je na programu dohrávka prvního kola. Vedoucí MFK Karviná vyzve sedmý Bohumín. Podruhé za sebou v domácím prostředí nastoupí béčko těsně před duelem svých prvoligových kolegů, proto není úplně jasné, jestli dorazí některý z hráčů na výpomoc.

Svěřenci Čestmíra Kročila se pyšní první příčkou a nejlepší obranou. V posledních zápasech to herně ale není úplně ono. V domácím prostředí ztratili Karvinští na podzim body pouze za remízu s Valašským Meziříčím. Nikdo jiný si domů bod(y) neodvezl!

Ovšem pozor! Bospor Bohumín je nejlepším týmem na hřištích soupeřů – bilance pěti výher a jedné porážky je toho jasným důkazem. Bohumínský dres obléká několik bývalých hráčů MFK, kteří prošli hned několika kategoriemi - namátkou lze jmenovat gólmana Švrčinu, obránce Cieslawskeho, záložníky Vaclíka s Halaškou nebo útočníky Latochu, Lišaníka a Siekieru. Z lavičky všechno řídí dobře známý Martin Špička.

Utkání dohrávaného prvního kola Divize F MFK Karviná B – FK Bospor Bohumín začne ve Sportovním centru Kovona v neděli 3. listopadu v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Řezníček. Vstupné je 30 Kč, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma. Sezónní permanentky nejsou v platnosti.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.