Generální partner
Světlý režim
2. listopad 2019

Béčko zakončí podzim proti Bohumínu

Derby na závěr! Karvinský rezervní tým čeká v posledním duelu podzimní části Divize F nedaleký Bospor Bohumín. Utkání má na Kovoně výkop v neděli 3. listopadu v 10:15 hodin.

Poměrně brzy se chýlí divizní podzim ke konci. Zbývá odehrát poslední duel a paradoxně je na programu dohrávka prvního kola. Vedoucí MFK Karviná vyzve sedmý Bohumín. Podruhé za sebou v domácím prostředí nastoupí béčko těsně před duelem svých prvoligových kolegů, proto není úplně jasné, jestli dorazí některý z hráčů na výpomoc.

Svěřenci Čestmíra Kročila se pyšní první příčkou a nejlepší obranou. V posledních zápasech to herně ale není úplně ono. V domácím prostředí ztratili Karvinští na podzim body pouze za remízu s Valašským Meziříčím. Nikdo jiný si domů bod(y) neodvezl!

Ovšem pozor! Bospor Bohumín je nejlepším týmem na hřištích soupeřů – bilance pěti výher a jedné porážky je toho jasným důkazem. Bohumínský dres obléká několik bývalých hráčů MFK, kteří prošli hned několika kategoriemi - namátkou lze jmenovat gólmana Švrčinu, obránce Cieslawskeho, záložníky Vaclíka s Halaškou nebo útočníky Latochu, Lišaníka a Siekieru. Z lavičky všechno řídí dobře známý Martin Špička.

Utkání dohrávaného prvního kola Divize F MFK Karviná B – FK Bospor Bohumín začne ve Sportovním centru Kovona v neděli 3. listopadu v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Řezníček. Vstupné je 30 Kč, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma. Sezónní permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.