Generální partner
Světlý režim
2. listopad 2019

Béčko zakončí podzim proti Bohumínu

Derby na závěr! Karvinský rezervní tým čeká v posledním duelu podzimní části Divize F nedaleký Bospor Bohumín. Utkání má na Kovoně výkop v neděli 3. listopadu v 10:15 hodin.

Poměrně brzy se chýlí divizní podzim ke konci. Zbývá odehrát poslední duel a paradoxně je na programu dohrávka prvního kola. Vedoucí MFK Karviná vyzve sedmý Bohumín. Podruhé za sebou v domácím prostředí nastoupí béčko těsně před duelem svých prvoligových kolegů, proto není úplně jasné, jestli dorazí některý z hráčů na výpomoc.

Svěřenci Čestmíra Kročila se pyšní první příčkou a nejlepší obranou. V posledních zápasech to herně ale není úplně ono. V domácím prostředí ztratili Karvinští na podzim body pouze za remízu s Valašským Meziříčím. Nikdo jiný si domů bod(y) neodvezl!

Ovšem pozor! Bospor Bohumín je nejlepším týmem na hřištích soupeřů – bilance pěti výher a jedné porážky je toho jasným důkazem. Bohumínský dres obléká několik bývalých hráčů MFK, kteří prošli hned několika kategoriemi - namátkou lze jmenovat gólmana Švrčinu, obránce Cieslawskeho, záložníky Vaclíka s Halaškou nebo útočníky Latochu, Lišaníka a Siekieru. Z lavičky všechno řídí dobře známý Martin Špička.

Utkání dohrávaného prvního kola Divize F MFK Karviná B – FK Bospor Bohumín začne ve Sportovním centru Kovona v neděli 3. listopadu v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Tomáš Řezníček. Vstupné je 30 Kč, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma. Sezónní permanentky nejsou v platnosti.

Rozhovory Rozhovory
st 1.4. | redakce

Trenér Jarábek: Fotbal v Bělorusku? To mi hlava nebere...

Už třetí týden není s týmem v každodenním kontaktu, naopak všechno řeší na dálku přes telefon nebo internet. Hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek věří, že se už ale brzy celý tým znovu sejde v kabině. V rozhovoru dále vyjádřil svůj názor na likvidaci Žiliny nebo na běloruský fotbal.

st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii