Generální partner
Světlý režim
1. duben 2022

Bohumil Páník před Bohemkou: Pro nás se nic nemění, čeká nás další důležitý zápas

Trenér Bob Páník promluvil před nedělním domácím zápasem s Bohemians Praha 1905 o vyplnění reprezentační přestávky či o změně na soupeřově trenérském postu.

Trenére, přišla vám reprezentační přestávka vhod?
Hráči potřebovali trochu pauzu, aby přišli na jiné myšlenky. Přeci jen jsme poměrně dlouho ve velkém tlaku.

Na čem jste během pauzy pracovali?
První týden byl poměrně kreativní – byly tam i teambuildingové aktivity. Od pondělí už to ale bylo pochopitelně jen o fotbale a přípravě na neděli.

Reprezentační povinnosti si plnili Antonín Svoboda a Vlasiy Sinyavskiy. Už jsou v tréninku?
Ano, jsou tady. Na Tondu jsem se byl ve Frýdku-Místku podívat. Hrál to, co po něm chceme i tady v klubu. Během závěrečné půlhodiny na to navázal i v reprezentačním dresu a potvrdil, že je to hráč, s kterým můžeme dál pracovat a je u něj vidět herní progres.

V neděli dorazí Bohemka, která vyměnila trenéra. Co na tuto změnu říkáte?
Vedení klubu sáhlo po trenérovi, který v klubu byl a zná ty hráče. Ale jeho pohled na fotbal může být jiný, takže sami jsme v očekávání, s čím přijde (úsměv). Každopádně pro nás se nic nemění. Jde o další důležitý zápas, až do konce sezóny nás čekají jen důležité zápasy.

Klokani jsou spolu s Budějovicemi nejhorším týmem na hřištích soupeřů, zároveň mají druhou nejhorší obranu…
…ano, to jsou jasná čísla. Na druhou stranu mají víc vstřelených gólů než my. Oni sice góly dostávají, ale také je střílí – v tom jsou nebezpeční a musíme být na pozoru. Soupeře respektujeme, ale nebojíme se ho.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo