Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2021

Bohumil Páník před Olomoucí: Víme, co Sigmě úplně nevoní

Ostrý start do nového angažmá čeká na karvinského kouče Bohumila Páníka už v neděli na Andrově stadionu v Olomouci. V předzápasovém rozhovoru přiblížil, jak s týmem po svém příchodu pracoval, a jak moc se těší na návrat na lavičku...

Trenére, do ligového kolotoče se vracíte po pěti měsících. Jak se těšíte na neděli?
Moc se těším. Je to náboj, adrenalin. Těším se i na naše fanoušky. Do Olomouce to není daleko a máme zprávy, že nás dorazí povzbuzovat. Na to se opravdu těším.

Na seznámení s mužstvem jste měl pár dnů. Jak na vás působí?
Mužstvo určitě nepatří na poslední místo, protože má svou kvalitu. Hráče tady máme herní, mají svůj výraz a tvář. Potřebují jen nabrat poztrácenou jistotu a utvrdit je v tom, že si musí sáhnout ve svých výkonech až tam, kde soudě dle posledních výsledků nebyli. Mají fáze hry, kdy dominují a je potřeba na to navázat a vyvarovat se hloupých chyb. Nikdy nikdo nebude dominovat celých devadesát minut – snad jen některé top týmy v anglické lize. Je potřeba přežít i kritické okamžiky, což ukáže na sílu mužstva.

Můžete přiblížit, jak jste s týmem v tréninku pracoval?
V prvním týdnu jsem se s mužstvem seznamoval, navazovali jsme kontakt. V tomto týdnu jsem se posunuli i do taktických věcí tak, abych hráče viděl v akci. Byl tam i modelový zápas. Každý den jsem s nimi a pořád je poznávám a komunikujeme spolu.

Co byste řekl k nadcházejícímu soupeři?
Olomouc udělala výborné výsledky, v posledních zápasech jim to ale trošičku nešlo. Navíc dvě utkání už neskórovali. Jinak je to herní mužstvo s šikovnými hráči, které chce v utkání dominovat. Ale víme také, co jim úplně nevoní (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo