Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2021

Bohumil Páník před Olomoucí: Víme, co Sigmě úplně nevoní

Ostrý start do nového angažmá čeká na karvinského kouče Bohumila Páníka už v neděli na Andrově stadionu v Olomouci. V předzápasovém rozhovoru přiblížil, jak s týmem po svém příchodu pracoval, a jak moc se těší na návrat na lavičku...

Trenére, do ligového kolotoče se vracíte po pěti měsících. Jak se těšíte na neděli?
Moc se těším. Je to náboj, adrenalin. Těším se i na naše fanoušky. Do Olomouce to není daleko a máme zprávy, že nás dorazí povzbuzovat. Na to se opravdu těším.

Na seznámení s mužstvem jste měl pár dnů. Jak na vás působí?
Mužstvo určitě nepatří na poslední místo, protože má svou kvalitu. Hráče tady máme herní, mají svůj výraz a tvář. Potřebují jen nabrat poztrácenou jistotu a utvrdit je v tom, že si musí sáhnout ve svých výkonech až tam, kde soudě dle posledních výsledků nebyli. Mají fáze hry, kdy dominují a je potřeba na to navázat a vyvarovat se hloupých chyb. Nikdy nikdo nebude dominovat celých devadesát minut – snad jen některé top týmy v anglické lize. Je potřeba přežít i kritické okamžiky, což ukáže na sílu mužstva.

Můžete přiblížit, jak jste s týmem v tréninku pracoval?
V prvním týdnu jsem se s mužstvem seznamoval, navazovali jsme kontakt. V tomto týdnu jsem se posunuli i do taktických věcí tak, abych hráče viděl v akci. Byl tam i modelový zápas. Každý den jsem s nimi a pořád je poznávám a komunikujeme spolu.

Co byste řekl k nadcházejícímu soupeři?
Olomouc udělala výborné výsledky, v posledních zápasech jim to ale trošičku nešlo. Navíc dvě utkání už neskórovali. Jinak je to herní mužstvo s šikovnými hráči, které chce v utkání dominovat. Ale víme také, co jim úplně nevoní (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
ne 23.1. | redakce

Radek Látal: Seznamování s novými spoluhráči probíhalo na letišti

Pomalu se sžívá s týmem a chválí si podmínky, v jakých se společně s novými spoluhráči připravuje na jarní část FORTUNA:LIGY. Radek Látal je prozatím v novém klubu spokojený.

pá 21.1. | redakce

Michal Papadopulos: Nejlepší soustředění? V Abú Dhabí

Ještě před odletem promluvil kapitán Michal Papadopulos o soustředění, zavzpomínal na minulost, zhodnotil dosavadní část přípravy a přiblížil, jak vnímá blížící se start a s ním spojené záchranářské starosti.

pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo