Generální partner
Světlý režim
5. květen 2022

Bohumil Páník: Žádný ze soupeřů to s námi až do konce nebude mít lehké

Přestože je už jasno, že Karvinští skončí na posledním místě, tak odhodlanost bojovat až do konce tady je! Ostatně to potvrzuje kouč Bohumil Páník před pražským zápasem s Pardubicemi...

Trenére, jak s týmem tento týden pracujete po jablonecké definitivě?
Jsme profesionálové a vůbec to neovlivňuje tréninkový proces. Nechyběl videorozbor a ani příprava na nejbližší zápas. Režim je stejný.

Předpokládám, že i v posledních třech zápasech, které už nebudou mít vliv na krutou definitivu v podobě sestupu, budete chtít po týmu maximum. Že ano?
Ano, budeme hrát až do posledního kola a žádný ze zbývajících soupeřů to s námi nebude mít lehké. Pořád jsme tým a hrajeme i za celý klub.

Poslední vzájemný duel s Pardubicemi je starý pouze dva týdny. Může to mít vliv na sobotní zápas?
Může. Sice jedeme do Prahy, ale proč bychom je během chvíle nemohli porazit i na podruhé? Budeme mít víc prostoru na útočné věci a snad budeme i stoprocentní v defenzivě, na což tlačíme. Pokud se to podaří, tak v Ďolíčku uspějeme.

Jakou roli může hrát stav hrací plochy? V Jablonci byl evidentně nekvalitní trávník a v pardubickém azylu to asi nebude o moc lepší…
…máme zprávy, že třetina hřiště u tribuny je špatná a zbývající dvě třetiny jsou dobré. Z toho vyplývá, že především krajní hráči se s tím budou muset vypořádat a hrát jednodušeji.

Pardubice v nadstavbě získaly zatím všech šest bodů. Překvapilo vás to?
Určitě jo, překvapilo. Kdo by řekl, že vyhrají v Jablonci, a že znovu porazí Bohemku? Pardubice jsou bojovné mužstvo, které umí dát gól a potom už to uhrát.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo