Generální partner
Světlý režim
8. květen 2022

Tohle musím chytit, kál se gólman Ciupa

V den zápasu oslavil 24. narozeniny. Moc si přál uspět, když se znovu po delší době dostal do brány. Jenže nakonec odcházel Jiří Ciupa spolu s celým týmem po zápase skleslý. Karvinští totiž Pardubicím podlehli o dva góly.

Druhý start na jaře a druhá porážka. Bez dvou dnů přesně po měsíci se Jiří Ciupa znovu postavil mezi tři tyče v utkání FORTUNA:LIGY. Ze Slovácka odjížděl s prohrou 1:3, z Prahy 0:2. „Narozeninový den jsem si představoval trochu jinak. Přál jsem si nějaký ten bod a čisté konto. Nepodařilo se, jsem smutný,“ řekl po utkání s Pardubicemi v jejich pražském azylu.

Důvod porážky byl podle něj jasný. „Byli jsme málo nebezpeční směrem dopředu,“ hlesl. Karvinští dostali dva góly v prvním poločase, ve druhém přežili plno šanci, které domácí zahazovali. To už ovšem Východočeši hráli v přesile po vyloučení Lukáše Bartošáka. „Jestli nás červená karta nějak ovlivnila? To nevím,“ přemýšlel nahlas.

Štval ho však obdržený gól z volného kopu, který inkasoval vzápětí po tom, kdy Bartošák opustil hřiště. „To mě štve, protože v tomhle mám prsty. Noha mi zůstala v „pískovišti“, podklouzl jsem a na míč od Čelůstky už nedosáhl. Tohle musím chytit,“ řekl naštvaně Jiří Ciupa.

Už v úterý bude příležitost porážku a matný výkon odčinit - do Karviné dorazí Teplice. „Protože si fanoušci moc radosti během sezóny neužili, tak se s nimi chceme na prvoligové scéně rozloučit třemi body. Na první nadstavbový zápas proti Zlínu vytvořili naprosto perfektní atmosféru. Byli fakt slyšet a neúnavně nás povzbuzovali. Slušelo by se tedy v úterý vyhrát speciálně pro ně,“ zakončil Jiří Ciupa. Bude v bráně v ligové derniéře právě on...?

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo