Mlade talenty

Budínský: Absenci Filla jsme nevyužili, mrzí to

22.10.2017 | redakce, foto/Antonín Vydra
 

Budínský: Absenci Filla jsme nevyužili, mrzí to Jednoznačně nejaktivnější a nejnebezpečnější hráč na teplických Stínadlech byl záložník MFK Karviná Lukáš Budínský. Ovšem ani jeho centrované míče či pokusy zpoza pokutového území neskončily v síti.

 

Lukáši, nešťastná porážka. Souhlasíte?
Určitě. S přihlédnutím k tomu, že jsme hráli na hřišti soupeře, jsme si vypracovali hodně šancí. Když však nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Teplice si toho moc nevytvořily, přesto mají všechny body! O to víc to mrzí. Snažil jsem se to brát i na sebe. Bohužel.

Překvapili vás něčím domácí? Z tribuny se zdálo, že jste je naopak vy hodně zaskočili, z čehož se nemohli minimálně celou první půli vzpamatovat.
Věděli jsme, že asi budou bránit z bloku a budeme mít dost místa na naši hru. Tentokrát se k nám také slušně odráželi míče. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale nezvládli jsme to.Projevila se hodně absence jejich nejlepšího hráče Martina Filla?
Jednoznačně. Je to jejich rozdílový hráč a celkově jeden z nejlepších v lize. S ním v sestavě bychom to měli těžší. Přesto jsme toho nevyužili a nemáme ani bod.

Ztratili jste zbytečně všechny body. Co to znamená pro další kola?
Asi to, že musíme v pátek obrat suverénní Plzeň (trpký úsměv). Ovšem musíme zlepšit koncovku, je to pořád dokola. Plzeň nám určitě tolik šancí nedovolí, je potřeba být produktivní. 

• S Jabloncem 8.12. odpoledne
včera - Ligová fotbalová asociace upřesnila předposlední 18. podzimní kolo. V domácím prostředí vyzvou svěřenci nového trenéra Norberta Hrnčára severočeský FK Jablonec v sobotu 8. prosince od 15 hodin.

• Žáci U15 porazili Vítkovice
před 2 dny - Poslední podzimní zápasy mají za sebou starší žáci U15 a U14. Patnáctka v pátek vyhrála 1:0, čtrnáctka prohrála 1:3.

• Dorostencům skončil podzim
16.11. - Sobotní zápasy 15. kola I. Celostátní ligy dorostu U19 a U17 mezi Karvinou a Spartou Praha byly odloženy na 27. února 2019.

• U15+U14: Derby s Vítkovicemi
16.11. - Starší žáci zakončí podzimní část sezóny v pátek 16. listopadu zápasy na umělé trávě SC Kovona proti Vítkovicím. Derby obou kategorií začnou ve 14 a 15:45 hodin!

• BUDÍNSKÝ: 3 zápasy a pokuta
15.11. - Disciplinární komise LFA potrestala Lukáše Budínského zastavením závodní činnosti na 3 utkání za surovou hru v zápase se Spartou, po které mu sudí Julínek po zhlédnutí videa dodatečně udělil červenou kartu. Navíc za nesportovní chování dostal karvinský záložník ještě pokutu ve výši 10 000 Kč.

• MINIREPUBLIKA U13: tři výhry
15.11. - Mladší žáci U13 cestovali do Písku, kde odehráli další díl Minirepubliky. Suma sumárum - tři výhry a jedna porážka (MFK-Písek 2:0, MFK-Hodonín 4:1, MFK-Pardubice 0:4, MFK-SKP ČB 2:1).

• Fukala si zahrál proti Německu
14.11. - Dohromady 87 minut si ve dvou přípravných utkáních na půdě Německa zahrál hráč MFK Roman Fukala. V prvním utkání (prohra 1:7) naskočil na závěrečných 25 minut, ve druhém (prohra 1:3) odehrál v základní sestavě 62 minut.

• V Boleslavi 1. prosince
13.11. - V rámci 17.kola FORTUNA:LIGY se Karvinští představí na trávníku Mladé Boleslavi v sobotu 1. prosince od 15 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna