Mlade talenty

Budínský: Absenci Filla jsme nevyužili, mrzí to

22.10.2017 | redakce, foto/Antonín Vydra
 

Budínský: Absenci Filla jsme nevyužili, mrzí to Jednoznačně nejaktivnější a nejnebezpečnější hráč na teplických Stínadlech byl záložník MFK Karviná Lukáš Budínský. Ovšem ani jeho centrované míče či pokusy zpoza pokutového území neskončily v síti.

 

Lukáši, nešťastná porážka. Souhlasíte?
Určitě. S přihlédnutím k tomu, že jsme hráli na hřišti soupeře, jsme si vypracovali hodně šancí. Když však nedáme gól, nemůžeme vyhrát. Teplice si toho moc nevytvořily, přesto mají všechny body! O to víc to mrzí. Snažil jsem se to brát i na sebe. Bohužel.

Překvapili vás něčím domácí? Z tribuny se zdálo, že jste je naopak vy hodně zaskočili, z čehož se nemohli minimálně celou první půli vzpamatovat.
Věděli jsme, že asi budou bránit z bloku a budeme mít dost místa na naši hru. Tentokrát se k nám také slušně odráželi míče. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale nezvládli jsme to.Projevila se hodně absence jejich nejlepšího hráče Martina Filla?
Jednoznačně. Je to jejich rozdílový hráč a celkově jeden z nejlepších v lize. S ním v sestavě bychom to měli těžší. Přesto jsme toho nevyužili a nemáme ani bod.

Ztratili jste zbytečně všechny body. Co to znamená pro další kola?
Asi to, že musíme v pátek obrat suverénní Plzeň (trpký úsměv). Ovšem musíme zlepšit koncovku, je to pořád dokola. Plzeň nám určitě tolik šancí nedovolí, je potřeba být produktivní. 

• U19 na turnaj do B. Bystrice
dnes - Na dvoudenní mezinárodní turnaj do Banské Bystrice odjede v pátek brzy ráno dorostenecká devatenáctka. Soupeři? Podbrezová, Diósgyöri a domácí Dukla Banská Bystrica.

• Setkání s vedením klubu
před 2 dny - Ve středu 18. července proběhne od 16 hodin na Městském stadionu v Karviné-Ráji setkání fanoušků s Janem Wolfem a Lubomírem Vlkem. Jste zváni!

• Fukala je náhradník
před 3 dny - Reprezentaci do 16 let čeká v termínu 23. - 26.7. tradiční letní Memoriál Františka Harašty. Z hráčů MFK Karviná je v nominaci mezi náhradníky Roman Fukala.

• Remíza juniorky v generálce
15.7. - Bezbrankovou remízou na půdě nováčka divize sk.E z Dětmarovic skončil druhý a zároveň poslední přípravný zápas juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Štepanovský do Brna
14.7. - Po roce opouští Karvinou záložník Peter Štěpanovský. Nově zamířil do Zbrojovky Brno, s kterou se pokusí o návrat mezi českou elitu. Do Komárna, kde už na jaře působil, se vrátil odchovanec Lukáš Duda. U maďarských hranic bude hostovat do zimy.

• S Boleslaví v neděli 5. srpna
12.7. - Karvinský fanoušek už ví, kdy půjde v nové sezóně poprvé na domácí zápas. LFA upřesnila program 3. kola FORTUNA:LIGY s tím, že Karvinští budou hostit Mladou Boleslav v neděli 5. srpna od 15 hodin. O začátku předprodeje vstupenek bude klub včas informovat.

• 1566 prodaných permic
12.7. - Ve čtvrtek po obědě skončil prodej permanentek na nový ročník FORTUNA:LIGY. Fanoušci si zakoupili 1566 ks permanentek.

• Erik Puchel mimo hru
11.7. - Odchovanec MFK Karviná Erik Puchel si přetrhl zkřížený vaz v koleni a čeká ho dlouhodobá vynucená pauza.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna