Mlade talenty

Čerpání zkušeností z Juventus kempu

14.08.2019 | redakce
 

Čerpání zkušeností z Juventus kempu Ostře mediálně sledovaný Juventus kemp spadající pod program Juventus Academy se konal na přelomu července a srpna. Mezi trenéry nechyběli ani dva zástupci MFK Karviná.

 

Mládežničtí trenéři MFK Karviná Tomáš Červenka (U14) a René Vicher (U11) vycestovali uprostřed prázdnin do Líbeznic u Prahy, kde se konal pětidenní fotbalový kemp vedený italskými trenéry z akademie Juventusu Turín. 

Nejvíce oba zaujal samotný „koučink“ trenérů Juventusu. „Zajímavý byl také přístup k dětem a ke cvičením. Byla to pro nás skvělá zkušenost vidět trenéry z takové velkoklubu v akci. Získané zkušenosti okamžitě předáme ostatním našim trenérům v klubu. Je pro nás podstatné, aby náš tréninkový proces byl co nejkvalitnější a nejefektivnější,“ prohlásil Tomáš Červenka.

Kemp byl určen pro fotbalisty ve věku 7-14 let. Dohromady se kempu zúčastnilo 72 dětí, které absolvovaly čtyři tréninky denně. „Jsme rádi za takovou zkušenost. Je super, že trenéři z velkoklubů zavítají přímo k nám do Česka. Technické i taktické prvky v trénincích byly podobné těm, které učíme my. Zajímavý byl řád tréninků, který hodně dbal na výchovu hráče jako lidskou osobnost,“ dodal René Vicher.• Dorost U19 v pátek s FM
před 2 dny - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
před 3 dny - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

• Béčko prohrálo s Bohumínem
3.11. - Rezervní tým zakončil podzim v divizi F těsnou domácí porážkou s Bohumínem 1:2, přestože vedl po gólu Jána Kriváka. Hosté ale skóre otočili.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem