Mlade talenty

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal

30.07.2019 | redakce
 

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal V týdnu od 22. do 26. července proběhl v Karviné Coerver příměstský kemp, který už třetím rokem nabízí dětem z přípravkových kategorií možnost zapracovat na svých fotbalových dovednostech pod vedením trenérů, kteří mají zkušenosti s metodou Coerver Coaching.

 

Pobytové a příměstské Coerver kempy se konají po celé republice, v minulém týdnu si čtyři desítky dětí dosyta užily tento kemp v Karviné. „A jsme za to rádi i díky tomu, že můžeme jeden z těchto vyhledávaných kempů pořádat s využitím perfektního zázemí přímo na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde se hraje nejvyšší česká fotbalová soutěž,“ řekl Coerver instruktor Tomáš Červenka.

Od pondělí do pátku tak hráči a hráčky absolvovali dopolední tréninky s dovednostními soutěžemi a odpolední tréninky zakončené turnajem. Mezi tím proběhly i svačinky, týmová focení, spousta zábavy a na konec také beseda s ligovými hráči MFK Karviná. 

Nechybělo ani předávání diplomů a dárků přímo na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji. „Trénování pomocí Coerver metody nám trenérům přináší mnoho nových poznatků a neustálý růst, zamyšlení se nad různými cvičeními a přístupu k dětem. Díky pravidelným školením, která jsou k dispozici i pro trenéry z širokého okolí, stále sledujeme moderní trendy v trénování dětí,“ nechali se slyšet Coerver trenéři, kteří na kempu vedli malé fotbalisty - Ondřej Hanzel, René Vicher, Aleš Hujík a Vladimír Vyrobik. 

Mimochodem, tři z těchto trenérů působí v MFK Karviná, což dokazuje, že spolupráce mezi klubem a Coerver Coaching funguje na jedničku. Možná i proto se letošního kempu zúčastnilo na 40 dětí, a to nejen z Karviné, ale také z Opavy, Třince, Frýdku-Místku nebo Hukvald. Všichni už se těší na příští rok!

Fotogalerie

               
 

• Sestřih porážky v Liberci
dnes - Karvinští zakončili podzim prohrou 0:3 v Liberci. Na sestřih zajímavých okamžiků na stadionu U Nisy se podívejte ZDE.

• U9 a U11 v sobotu na Kovoně
před 2 dny - Na Kovoně v sobotu pokračuje série Karvinských turnajů. Od 8 hodin se v kategorii U11 představí družstva Karviné, Vítkovic, Odry Petřkovice, Brušperku, Baníku Albrechtice a Frýdku-Místku. Od 13 hodin pak bude v kategorii U9 hrát Karviná, Hlučín, FOMAT Martin, Bohumín, Frýdek-Místek a Třinec.

• Smrž v Liberci hrát nebude
před 3 dny - Kvůli čtyřem žlutým kartám skončila pro Vojtěcha Smrže podzimní část FORTUNA:LIGY - do posledního utkání v sobotu na půdě Liberce nemůže nastoupit.

• SESTŘIH: Remíza se Sigmou
9.12. - Remízou 1:1 skončilo utkání předposledního podzimního kola. Karvinští ani na devátý pokus doma nevyhráli. Na souhrn nejzajímavějších okamžiků se podívejte ZDE.

• Bronz z Hluku pro U11
8.12. - Starší přípravka U11 má za sebou halový turnaj v Hluku (10 km od Uherského Hradiště), kde vyzvala soupeře, s kterými často nehraje. Zápasy to byly velmi vyrovnané a rozhodoval každý detail. MFK-Slovácko 5:7, MFK-AS Trenčín 7:5, Spartak Hluk U12 6:5, MFK-Zbrojovka Brno 1:6. Hvězdou týmu se stal Adam Czyž a nejlepším hráčem celého turnaje se stal Olivier Slazyk!

• Vylosování do pol. soutěže
5.12. - a) sektor D5-řada 3- sedadlo 17, b) sektor D4-řada 8-sedadlo 39, c) sektor D4-řada 7-sedadlo 25, d) sektor B5-řada 5-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Olomouci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Elitní fáze rozlosována!
4.12. - Reprezentační tým do 17 let i s hráči MFK Karviná Matyášem Molitoriszem a Romanem Fukalou zná jména soupeřů pro jarní elitní fázi kvalifikace o postup na EURO 2020 - ve Skotsku bude mít za soupeře domácí tým, Irsko a Slovensko. Závěrečný turnaj se v roce 2020 hraje v Estonsku od 21.5. do 6.6. Z elitní fáze kromě vítězů dalších sedmi skupin postoupí také sedm nejlepších družstev z druhých míst.

• Sestřih utkání na Slavii
2.12. - Karvinští favoritovi vzdorovali, inkasovali až po hodině hry a v samotném závěru z penalty. Koukněte na nejzajímavější okamžiky nedělního utkání v Sinobo Stadium ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem