Mlade talenty

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal

30.07.2019 | redakce
 

Coerver příměstský kemp v Karviné lákal V týdnu od 22. do 26. července proběhl v Karviné Coerver příměstský kemp, který už třetím rokem nabízí dětem z přípravkových kategorií možnost zapracovat na svých fotbalových dovednostech pod vedením trenérů, kteří mají zkušenosti s metodou Coerver Coaching.

 

Pobytové a příměstské Coerver kempy se konají po celé republice, v minulém týdnu si čtyři desítky dětí dosyta užily tento kemp v Karviné. „A jsme za to rádi i díky tomu, že můžeme jeden z těchto vyhledávaných kempů pořádat s využitím perfektního zázemí přímo na Městském stadionu v Karviné-Ráji, kde se hraje nejvyšší česká fotbalová soutěž,“ řekl Coerver instruktor Tomáš Červenka.

Od pondělí do pátku tak hráči a hráčky absolvovali dopolední tréninky s dovednostními soutěžemi a odpolední tréninky zakončené turnajem. Mezi tím proběhly i svačinky, týmová focení, spousta zábavy a na konec také beseda s ligovými hráči MFK Karviná. 

Nechybělo ani předávání diplomů a dárků přímo na hlavní ploše Městského stadionu v Karviné-Ráji. „Trénování pomocí Coerver metody nám trenérům přináší mnoho nových poznatků a neustálý růst, zamyšlení se nad různými cvičeními a přístupu k dětem. Díky pravidelným školením, která jsou k dispozici i pro trenéry z širokého okolí, stále sledujeme moderní trendy v trénování dětí,“ nechali se slyšet Coerver trenéři, kteří na kempu vedli malé fotbalisty - Ondřej Hanzel, René Vicher, Aleš Hujík a Vladimír Vyrobik. 

Mimochodem, tři z těchto trenérů působí v MFK Karviná, což dokazuje, že spolupráce mezi klubem a Coerver Coaching funguje na jedničku. Možná i proto se letošního kempu zúčastnilo na 40 dětí, a to nejen z Karviné, ale také z Opavy, Třince, Frýdku-Místku nebo Hukvald. Všichni už se těší na příští rok!

Fotogalerie

               
 

• V úterý hrají žáci U15&U14
dnes - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
včera - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 3 dny - Olomouc-U19 5:0, U18-FM 2:0, Olomouc-U17 4:0, U16-FM 2:1, U15-Baník Ostrava 1:9, U14-Baník Ostrava 1:5, HFK Olomouc-U13 9:9, HFK Olomouc-U12 18:2, st.žáci B-Nový Jičín 1:4, ml. žáci B-Nový Jičín 0:9.

• Los MOL Cupu v pondělí
15.8. - Karvinští se v pondělí 19. srpna krátce po poledni dozví svého soupeře pro druhé kolo MOL Cupu, které má úřední termín odehrání středu 28. srpna. Svěřenci Františka Straky budou určitě hrát na hřišti soupeře z Moravy či Slezska, který zvládl 1. kolo. Výsledky ZDE.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
14.8. - a) sektor D4-řada 7- sedadlo 41, b) sektor E3-řada 6-sedadlo 6, c) sektor D4-řada 6-sedadlo 17, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 34. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Liberci budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih remízy v Olomouci
11.8. - Karvinští získali druhý bod v této sezóně - v sobotu za remízu 1:1 na půdě olomoucké Sigmy. Na obě branky a další zajímavé akce se podívejte v sestřihu ZDE.

• Výsledky přípravy mládeže
10.8. - Opava-U19 4:1, U15-Martin 3:1, U14-Martin 12:1, U13-Źory 2:1 a 4:3.

• U19 & U17: O víkendu volno
8.8. - Ligoví dorostenci o víkendu hrát nebudou. Po dohodě s Českými Budějovicemi byly zápasy obou kategorií přeloženy na středu 21. srpna s časy výkopů na Kovoně ve 14 hod. a 16:15 hod.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem