Mlade talenty

Cracovia Kraków = první letní test Karviné

22.06.2018 | redakce
 

Cracovia Kraków = první letní test Karviné V sobotu od 10 hodin vyběhnou Karvinští na trávníku v Dětmarovicích k úvodnímu přípravnému utkání.

 

Náročný první týden už je skoro za nimi, ještě je čeká devadesátiminutový zápas. Karvinští fotbalisté jsou v plném zápřahu pod vedením nových trenérů a těší se na přípravný duel proti devátému týmu posledního ročníku Ekstraklasy - Cracovii Kraków. „Postavíme dvě kompletní jedenáctky. Chceme vidět co nejvíc hráčů ve hře a hlavně mezi ně potřebujeme rozložit síly. Jsou ve velkém zatížení,“ řekl trenér Roman Nádvorník.

Na hřišti by se kromě stávajících členů kádru měli objevit i všichni čtyři testovaní fotbalisté – Jozef Menich, Jiří Piroch, Jan Suchan a Luboš Tusjak. 

Další přípravná utkání pokračují v rychlém sledu, nový trenér neměl příliš možností zasahovat do výběru soupeřů, ale podle svých slov je spokojený. „Budeme hrát s velmi kvalitními soupeři těžké zápasy. Věřím, že nám to odhalí naše nedostatky, na jejichž odstranění budeme do začátku ligy pracovat,“ usmál se Nádvorník.

Zmínil také, že velkým plusem je krátké cestování. „Čeká nás jediný delší výjezd, příští sobotu do tréninkového centra Wisly Kraków v Myślenicích.  Ostatní duely budou v Karviné a blízkém okolí, což je pro hráče v momentálním rozpoložení pozitivní, protože nebudou muset trávit příliš času v autobuse,“ podotkl závěrem karvinský trenér.

Polský tým zahájil přípravu v pondělí 11. června, o pět dnů později zvítězil 4:0 v prvním přípravném střetnutí s Górnikem Wieliczka. Svěřenci trenéra Michala Probierze čekají v přípravě samé velmi atraktivní střetnutí – s Partizanem Bělehrad, Mariborem, Krasnojarskem a Dinamem Zagreb. Poslední vzájemný zápas je téměř přesně rok starou záležitostí, Karvinští v tréninkovém centru Cracovie remizovali 2:2.

Přípravné utkání MFK Karviná – Cracovia Kraków začne na hřišti v Dětmarovicích v sobotu 23. června v 10 hodin. Pořadatelem utkání je klub SK Dětmarovice, který stanovil jednotné vstupné ve výši 30 Kč. Permanentky z minulé sezóny nebudou akceptovány!     

• Zlato žáků U12 v Polsku
včera - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
před 2 dny - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 3 dny - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
17.5. - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem