Mlade talenty

Cracovia Kraków = první letní test Karviné

22.06.2018 | redakce
 

Cracovia Kraków = první letní test Karviné V sobotu od 10 hodin vyběhnou Karvinští na trávníku v Dětmarovicích k úvodnímu přípravnému utkání.

 

Náročný první týden už je skoro za nimi, ještě je čeká devadesátiminutový zápas. Karvinští fotbalisté jsou v plném zápřahu pod vedením nových trenérů a těší se na přípravný duel proti devátému týmu posledního ročníku Ekstraklasy - Cracovii Kraków. „Postavíme dvě kompletní jedenáctky. Chceme vidět co nejvíc hráčů ve hře a hlavně mezi ně potřebujeme rozložit síly. Jsou ve velkém zatížení,“ řekl trenér Roman Nádvorník.

Na hřišti by se kromě stávajících členů kádru měli objevit i všichni čtyři testovaní fotbalisté – Jozef Menich, Jiří Piroch, Jan Suchan a Luboš Tusjak. 

Další přípravná utkání pokračují v rychlém sledu, nový trenér neměl příliš možností zasahovat do výběru soupeřů, ale podle svých slov je spokojený. „Budeme hrát s velmi kvalitními soupeři těžké zápasy. Věřím, že nám to odhalí naše nedostatky, na jejichž odstranění budeme do začátku ligy pracovat,“ usmál se Nádvorník.

Zmínil také, že velkým plusem je krátké cestování. „Čeká nás jediný delší výjezd, příští sobotu do tréninkového centra Wisly Kraków v Myślenicích.  Ostatní duely budou v Karviné a blízkém okolí, což je pro hráče v momentálním rozpoložení pozitivní, protože nebudou muset trávit příliš času v autobuse,“ podotkl závěrem karvinský trenér.

Polský tým zahájil přípravu v pondělí 11. června, o pět dnů později zvítězil 4:0 v prvním přípravném střetnutí s Górnikem Wieliczka. Svěřenci trenéra Michala Probierze čekají v přípravě samé velmi atraktivní střetnutí – s Partizanem Bělehrad, Mariborem, Krasnojarskem a Dinamem Zagreb. Poslední vzájemný zápas je téměř přesně rok starou záležitostí, Karvinští v tréninkovém centru Cracovie remizovali 2:2.

Přípravné utkání MFK Karviná – Cracovia Kraków začne na hřišti v Dětmarovicích v sobotu 23. června v 10 hodin. Pořadatelem utkání je klub SK Dětmarovice, který stanovil jednotné vstupné ve výši 30 Kč. Permanentky z minulé sezóny nebudou akceptovány!     

• Sestřih slezského derby
dnes - Karvinští v pondělí prohráli doma s Ostravou, byť měli více gólových šancí. Na sestřih toho nejzajímavějšího se podívejte ZDE.

• B-tým: V pátek další přátelák
dnes - Rezervní celek MFK Karviná čeká v pátek odpoledne těžká prověrka - na hřišti v Šilheřovicích vyběhne k duelu s třetiligovými Petřkovicemi. Začátek utkání je v 17 hodin.

• Slezské derby: VYPRODÁNO
včera - Pondělní duel bude sledovat zcela zaplněný Městský stadion v Karviné-Ráji! V 10 hodin ráno z prodejních míst zmizely poslední vstupenky. Pokladny tak zůstanou zavřené!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D5-řada 7- sedadlo 30, b) sektor C4-řada 1-sedadlo 6, c) sektor C4-řada 1-sedadlo 9, d) sektor D6-řada 8-sedadlo 28. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Baníku Ostrava budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Triumf U19 v Banské Bystrici
před 3 dny - Ligový dorost U19 zvítězil na třídenním mezinárodním turnaji v Banské Bystrici, kde třikrát vyhrál a jednou remizoval. Navíc Jaroslav Streit byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. MFK-Podbrezová, 1:0, MFK-Diosgyöri 2:0, MFK-Zlín 1:0, MFK-Banská Bystrica 1:1.

• Na Hané v sobotu 10. srpna
19.7. - Druhou srpnovou sobotu se Karvinští představí v rámci 5. kola FORTUNA:LIGY na Andrově stadionu v Olomouci. Čas výkopu byl stanoven na 17 hodin.

• Hanousek si jednou nezahraje
18.7. - Disciplinární komise LFA ve čtvrtek podle očekávání uložila trest zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání pro Marka Hanouska, který byl po druhé žluté kartě vyloučen v neděli na půdě Mladé Boleslavi. Hanousek tak vynechá pondělní derby proti Ostravě!

• B-tým: doma v neděli dopoledne
17.7. - Rezervní tým, chcete-li MFK Karviná B, bude hrávat svá domácí utkání ve Fortuna MSD-F v nedělních termínech od 10:15 hodin ve Sportovním centru Kovona. Podzimní los svěřenců Čestmíra Kročila najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem