Generální partner
Světlý režim
24. červen 2018

Trenér Nádvorník nebyl spokojený s koncovkou

Má za sebou první odkoučované utkání v roli hlavního kouče MFK Karviná. Sice musel zkousnout porážku 2:4, ale důležitější bylo, že na svých svěřencích viděl i přes náročný první týden přípravy chuť makat.
Jak hodnotíte zápas v Dětmarovicích s Cracovií Kraków?
První poločas byl víc takticky svázaný a oba týmy měly evidentně postavené sehranější jedenáctky. Vstup do zápasu nám nevyšel, postupem času už tam byly dobré věci, které se nám bohužel nepodařilo dotáhnout. Byly tam také gólové šance, které jsme narozdíl od soupeře neproměnily. Druhá půle šla za námi, ale kolik šancí jsme nedali z malého vápna, je zkrátka neomluvitelné. Naopak nás srazily góly po taktických chybách.

Mohlo hrát roli, že soupeř je o týden dál v přípravě?
Určitě se to projevilo. Od pondělí kluci dřou, zkoušíme plno nových hráčů. Spíš mě štve, že jsme Cracovii první dva góly doslova darovali.

Okomentujte, prosím, výkony testovaných hráčů?
Zatím bych to nechal bez komentáře, všichni dostanou šanci ještě v úterý proti Górniku Zabrze a potom si řekneme. Výjimkou je Benjamin Mustafič, s kterým jsme se už rozloučili.

A z celkového pohledu? Jak tým pracoval v celém prvním týdnu?
Jsem spokojený. Plán jsme splnili, udělalo se všechno. Hráče musím pochválit, pracují a snaží se. 
Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo