Generální partner
Světlý režim
11. srpen 2020

DRUHÝ TEST: Ve středu dopoledne s GKS Jastrzebie

Svěřence Juraje Jarábka čeká druhý přípravný duel zkrácené letní přípravy. Ve středu od 10 hodin hostí na Kovoně polský tým z druhé nejvyšší soutěže GKS Jastrzebie. Vstup je zdarma!

Uprostřed týdne čeká na karvinské fotbalisty druhý a zároveň předposlední test. Trenér Juraj Jarábek se po sobotním utkání s Líšní rozloučil s dvěma testovanými hráči – své místo v kádru si nevybojovali Jan Šteigl ani Fernan Ferreiroa.  

Naopak k týmu se připojil bývalý český reprezentant, útočník Michal Papadopulos. Ten posledních devět sezón působil v Polsku – v Zaglebie Lubin, Piastu Gliwice a Koroně Kielce. Papadopulos by měl do dopoledního utkání zasáhnout. Trenéři (stejně jako v sobotu) neprotočí dvě kompletní jedenáctky a výkop utkání se oproti původnímu plánu posunul o hodinu dopředu.

GKS Jastrzebie začalo s přípravou na novou sezónu teprve v pondělí. V týmu z lázeňského města hostoval v jarní části uplynulé sezóny Petr Galuška a tým, který měl po podzimu našlápnuto do baráže o účast v Ekstraklase, se nakonec do posledního kola strachoval o záchranu ve druhé nejvyšší polské soutěži. Nakonec remíza 1:1 v Legnici a výsledky konkurentů stačily Jastrzebie k udržení.

Oba celky se spolu utkají vůbec poprvé. Utkání MFK Karviná – GKS Jastrzebie začne ve Sportovním centru Kovona ve středu 12. srpna v 10 hodin. Vstup je zdarma, pořadatel utkání si vyhrazuje právo nepustit do areálu diváky, kteří nebudou mít ochranu úst a nosu (rouška, šátek aj.)  

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo