Generální partner
Světlý režim
5. březen 2020

Dávid Guba je zpátky, v sobotu nastoupil za béčko

Slovenský fotbalista se na trávníku po dlouhém zranění objevil poprvé minulou v sobotu, kdy odehrál poločas za rezervní tým. Mimo hru byl Dávid Guba téměř půl roku!

Naposledy se na hřišti v dresu MFK objevil na začátku září 2019 v přípravném utkání proti Třinci, které se hrálo v Jablunkově, a dokonce v něm vstřelil i gól z penalty. Jenže potom se jeho přetrvávající problémy se zády rapidně zhoršily. „Vysunutá ploténka mi dráždila nervový kořen a vyřadila mě i z běžného života. Dva měsíce jsem nemohl dělat vůbec nic. Bylo to hodně nepříjemné,“ prohlásil Dávid Guba.

Pro návrat do civilního i sportovního života dělal všechno možné. Byl v péči fyzioterapeutů na Slovensku i v klubu. Nyní všechno vypadá pozitivně. „Ještě to není stoprocentní. Ale mám radost, že jsem naskočil za béčko a odehrál první poločas. Po něm mě nic nebolelo a cítil jsem se relativně dobře,“ hlásil spokojeně.

Priorita nejbližších dnů? „Musím nabrat fyzickou kondici, sbírat minutáž a zápasovou praxi za béčko. Potom se uvidí,“ řekl Dávid Guba.

ROZHOVOR s Dávidem Gubou o nepříjemném zranění, pocitech během dlouhé pauzy i o momentální formě týmu bude k přečtení v neděli v Klubovém bulletinu MFK KARVINÁ.

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná
×
Dnes v 14:30
SK Sigma Olomouc
MFK Karviná