Generální partner
Světlý režim
9. květen 2022

Domácí prvoligová derniéra, Karviná-Teplice (út,19)

Úterním večerním duelem čtvrtého nadstavbového kola proti Teplicím zakončí fotbalisté MFK prvoligové účinkování na svém stadionu. Bude to vítězné loučení?

Rozloučit se důstojně, nejlépe vyhrát! S tímto jasným cílem jdou do úterního předposledního zápasu této nepovedené sezóny fotbalisté Karviné. V netradičním čase se potřetí v sezóně střetnou s Teplicemi – podzimní duel v Karviné skončil remízou 1:1, na severu Čech vyhráli v únoru hosté 1:0. „Chceme v posledním domácím zápase určitě vyhrát. Pro některé hráče půjde o poslední zápas tady na stadionu a budou se chtít rozloučit vítězstvím. Případné tři body by jistě byly, i když slabou, náplastí na celou nepovedenou sezonu,“ prohlásil asistent trenéra Jan Somberg.

Trenéři už mohou počítat s Filipem Zorvanem, kterému vypršel dvouzápasový trest. Stejně tak si jeden zápas „odstál“ Lukáš Čmelík. V trestu ještě zůstává Rajmund Mikuš a nově bohužel Lukáš Bartošák, který pyká za vyloučení v sobotním utkání s Pardubicemi.

Hosté z Teplic přijedou do Karviné s tím, že pokud nevyhrají, baráži se v příštím týdnu nevyhnou. Svěřence trenéra Jarošíka trápí v posledních zápasech koncovka a pochopitelně zranění. Z prvních tří nadstavbových kol vydolovali Skláři pouze bod za domácí remízu s Bohemians. Ve Zlíně a doma s Jabloncem prohráli. Aktuálně jsou Teplice na osmadvaceti bodech a patří jim předposlední příčka.

Vzájemná ligová bilance obou mužstev? 2-5-6 z pohledu Karviné. Aktuálně nejlepšími střelci týmů jsou na karvinské straně s šesti trefami Michal Papadopulos, na teplické pak Fortelný, Sejk a Mareš se čtyřmi trefami.

Utkání FINÁLE FORTUNA:LIGY skupiny o záchranu MFK Karviná – FK Teplice začne na Městském stadionu v Karviné-Ráji v úterý 10. května v 19 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Zbyněk Proske. Jednotné vstupné činí 50 Kč a pokladny se na stadionu otevřou v půl šesté.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo