Generální partner
Světlý režim
12. leden 2022

Druhý zápas v novém roce, v Ostravě s Pardubicemi

Svěřence Bohumila Páníka čeká ve čtvrtek hodinu po poledni druhý přípravný duel. V rámci zimní Tipsport ligy se poměří s Pardubicemi. Oba týmy v úvodních zápasech v minulém týdnu prohrály s ostravským Baníkem.

Po týdnu na stejné místo, ale proti jinému soupeři. Karvinští ve čtvrtek odcestují do nedaleké Ostravy k druhému utkání základní skupiny Tipsport ligy, kde je čekají prvoligové Pardubice. „Opět protočíme dvě kompletní jedenáctky,“ prohlásil trenér Bohumil Páník. Do utkání už určitě nezasáhne Antonín Křapka, který v úterý přestoupil do pražských Bohemians. Nenastoupí ani nemocní Sufi Dramé s Eduardem. Na hřišti se naopak objeví srbský stoper Dejan Uzelac, který je v týmu na zkoušce a trenéři jej potřebují vidět.

Východočeši to mají do Ostravy dál a stejnou cestu absolvují už podruhé. V prvním utkání, které hráli v sobotu, prohráli s Baníkem 2:4. Tým Pardubic je ve stejné fázi přípravy jako Karviná, s přípravou začali svěřenci trenérů Novotného a Krejčího taktéž v pondělí 3. ledna.

Utkání MFK Karviná – FK Pardubice startuje v tréninkovém centru Vista v Ostravě ve čtvrtek 13. ledna v 13 hodin. Vstupné je 60 Kč a je nutné dodržovat platná protiepidemická opaření.

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná