Generální partner
Světlý režim
12. leden 2022

Druhý zápas v novém roce, v Ostravě s Pardubicemi

Svěřence Bohumila Páníka čeká ve čtvrtek hodinu po poledni druhý přípravný duel. V rámci zimní Tipsport ligy se poměří s Pardubicemi. Oba týmy v úvodních zápasech v minulém týdnu prohrály s ostravským Baníkem.

Po týdnu na stejné místo, ale proti jinému soupeři. Karvinští ve čtvrtek odcestují do nedaleké Ostravy k druhému utkání základní skupiny Tipsport ligy, kde je čekají prvoligové Pardubice. „Opět protočíme dvě kompletní jedenáctky,“ prohlásil trenér Bohumil Páník. Do utkání už určitě nezasáhne Antonín Křapka, který v úterý přestoupil do pražských Bohemians. Nenastoupí ani nemocní Sufi Dramé s Eduardem. Na hřišti se naopak objeví srbský stoper Dejan Uzelac, který je v týmu na zkoušce a trenéři jej potřebují vidět.

Východočeši to mají do Ostravy dál a stejnou cestu absolvují už podruhé. V prvním utkání, které hráli v sobotu, prohráli s Baníkem 2:4. Tým Pardubic je ve stejné fázi přípravy jako Karviná, s přípravou začali svěřenci trenérů Novotného a Krejčího taktéž v pondělí 3. ledna.

Utkání MFK Karviná – FK Pardubice startuje v tréninkovém centru Vista v Ostravě ve čtvrtek 13. ledna v 13 hodin. Vstupné je 60 Kč a je nutné dodržovat platná protiepidemická opaření.

Rozhovory Rozhovory
ne 23.1. | redakce

Radek Látal: Seznamování s novými spoluhráči probíhalo na letišti

Pomalu se sžívá s týmem a chválí si podmínky, v jakých se společně s novými spoluhráči připravuje na jarní část FORTUNA:LIGY. Radek Látal je prozatím v novém klubu spokojený.

pá 21.1. | redakce

Michal Papadopulos: Nejlepší soustředění? V Abú Dhabí

Ještě před odletem promluvil kapitán Michal Papadopulos o soustředění, zavzpomínal na minulost, zhodnotil dosavadní část přípravy a přiblížil, jak vnímá blížící se start a s ním spojené záchranářské starosti.

pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo