Generální partner
Světlý režim
12. leden 2022

Druhý zápas v novém roce, v Ostravě s Pardubicemi

Svěřence Bohumila Páníka čeká ve čtvrtek hodinu po poledni druhý přípravný duel. V rámci zimní Tipsport ligy se poměří s Pardubicemi. Oba týmy v úvodních zápasech v minulém týdnu prohrály s ostravským Baníkem.

Po týdnu na stejné místo, ale proti jinému soupeři. Karvinští ve čtvrtek odcestují do nedaleké Ostravy k druhému utkání základní skupiny Tipsport ligy, kde je čekají prvoligové Pardubice. „Opět protočíme dvě kompletní jedenáctky,“ prohlásil trenér Bohumil Páník. Do utkání už určitě nezasáhne Antonín Křapka, který v úterý přestoupil do pražských Bohemians. Nenastoupí ani nemocní Sufi Dramé s Eduardem. Na hřišti se naopak objeví srbský stoper Dejan Uzelac, který je v týmu na zkoušce a trenéři jej potřebují vidět.

Východočeši to mají do Ostravy dál a stejnou cestu absolvují už podruhé. V prvním utkání, které hráli v sobotu, prohráli s Baníkem 2:4. Tým Pardubic je ve stejné fázi přípravy jako Karviná, s přípravou začali svěřenci trenérů Novotného a Krejčího taktéž v pondělí 3. ledna.

Utkání MFK Karviná – FK Pardubice startuje v tréninkovém centru Vista v Ostravě ve čtvrtek 13. ledna v 13 hodin. Vstupné je 60 Kč a je nutné dodržovat platná protiepidemická opaření.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo