Generální partner
Světlý režim
17. únor 2020

Eduardo Santos zpět v tréninkovém procesu

Brazilský stoper Eduardo Santos vynechal kvůli zranění generálku proti Sigmě a první jarní mistrovský zápas proti Zlínu. Od půlky minulého týdne už je ale zpátky v tréninkovém zápřahu.

Důvodem absence dvaadvacetiletého stopera bylo poranění levého kotníku, které si přivodil na tréninku. Zranění pochopitelně nepotěšilo trenéra Juraje Jarábka, kterého během přípravy svými výkony zaujal, tak pochopitelně samotného fotbalistu. „Moc mě to mrzelo, protože jsem se už v hlavě chystal na první mistrovský zápas,“ neskrýval zklamání Eduardo Santos.

Od půlky minulého týdne už je však Brazilec opět v tréninku a těší se na odloženou premiéru v dresu MFK Karviná. V přípravě nastoupil do šesti zápasů a vstřelil jeden gól!

Rozhovory Rozhovory
so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii