Mlade talenty

Elvist Ciku: Bylo zvláštní hrát proti Karviné

19.02.2014 | redakce
 

Elvist Ciku: Bylo zvláštní hrát proti Karviné Sedmadvacetiletý ofenzivní záložník je po krátké lednové epizodě v prvoligovém Baníku zpět ve známém prostředí. V zimní Tipsport lize dokonce proti MFK vyběhl v soupeřově dresu. Podle jeho slov to byl hodně zvláštní pocit.

 

Elviste, zimní přípravu jste zahájil v ostravském Baníku. Na testech jste však neuspěl a vrátil jste se zpátky. V čem vidíte hlavní příčinu neúspěchu?

Sám nevím. Měl jsem z toho dobrý pocit. Tréninkové jednotky jsem zvládal a v zápasech Tipsport ligy jsem se cítil dobře. Nevyšel mi akorát ten poslední proti Frýdku-Místku, kde jsem hrál na pozici podhrotového hráče.

V Tipsport lize také došlo na to, že jste v dresu Baníku nastoupil proti Karviné. Jaké to bylo?

Musím přiznat, že to bylo hodně zvláštní. Vždyť jsem nastoupil proti kamarádům, se kterými jsem byl a teď už vlastně zase jsem v každodenním kontaktu.

Na začátku zápasu jste měl velkou příležitost ke skórování, ale branku jste přestřelil.

To schválně (smích). Ne, dělám si srandu. Měl jsem velkou motivaci a snažil se to trefit, ale nevyšlo mi to.

S kým jste se nejvíc v kabině bavil?

S Davorem Kukecem a také s De Azevedem. S tím si i nyní píšu vlastně skoro denně.

Po návratu vás postihlo drobnější zranění. Už jste úplně v pořádku?

Měl jsem jen naražený kotník, ale už je to v pohodě. Doufám, že zdraví vydrží.

Pojďme do přítomnosti. V úterý jste odcestovali na Slovensko, kde probíhá herní soustředění. Možná se také podíváte na přírodní trávu. Těšíte se?

Určitě ano. Aspoň na pár dní odsud odjedeme a změníme prostředí. Na přírodní trávě bychom měli odehrát zápas se Senicí. Snad to klapne.

Jakou sílu budete na jaře mít?

Podle mého názoru budeme lepší v defenzivě. Pár hráčů směrem dopředu totiž odešlo a uvidíme, co předvedou noví kluci. Chytřejší budeme po pár zápasech. Teď máme ještě necelé tři týdny na vypilování nedostatků.

A vy osobně jdete do jarních bojů s jakými ambicemi?

Chci pravidelně hrát. Nejlépe na kraji zálohy, kde se cítím nejlépe.

• Výsledky mládeže MFK
včera - U19-Jihlava 1:1 (4:3np), U17-Jihlava 4:1, U15-Hodonín 2:0, U14-Hodonín 1:3, U13-Vsetín 14:1, U12-Vsetín 12:5.

• Juniorka s Teplicemi v neděli
před 3 dny - Poslední utkání devátého nadstavbového kola Juniorské ligy mezi Karvinou a Teplicemi se po dohodě obou klubů bude hrát už v neděli 26. května v 15 hodin!

• Výsledky mládeže (út+st)
22.5. - U15-Prostějov 3:1, U14-Prostějov 1:5, U13-Bílovec 12:1, U12-Bílovec 17:1.

• V úterý a středu na žáky
21.5. - Vloženými koly pokračují soutěže mládeže a obě kategorie žáků se představí v domácím prostředí. Mladší žáci U13 a U12 hrají v úterý v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji současně od 16:30 proti Bílovci. Starší žáci U15 a U14 přivítají ve středu na Bažantnici Prostějov (17:30 a 16:00).

• Zlato žáků U12 v Polsku
20.5. - Dvoudenní mezinárodní turnaj v Krzeszowicích ovládl tým trenérů Aleše Hujíka a Jana Czyže s bilancí osmi výher a tří porážek (Zagłebie Dabrowskie 1:0, AP Team Gliwice 2:0, APTM Polska 0:1, AP2012 Jaworzno 1:0, APTM Krzeszowice 3:1, Wisła Kraków 1:0, UKS SMS Mielec 2:0, Śląsk Wrocłav 1:0, Zbrojovka Brno 1:0, Zagłebie Sosnowiec 0:1, Rekord Bialsko-Biała 0:3. Nejlepším střelcem byl se sedmi trefami Dominik Zajac.

• Sestřih utkání s Bohemkou
19.5. - Nepovedený zápas odehráli Karvinští proti týmu Bohemians Praha 1905 a vůbec poprvé pod trenérem Strakou doma nevyhráli. Na sestřih všeho podstatného se podívejte ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
18.5. - Zlín-U19 2:0, U18-Hlučín 5:2, Zlín-U17 0:1, U16-Hlučín 2:2, st.žáci B-Kobeřice 0:1, ml.žáci B-Kobeřice 3:4.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
17.5. - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem