Generální partner
Světlý režim
29. srpen 2015

Erik Puchel s reprezentací U20 do Anglie!

Hned čtyřnásobné zastoupení může mít Městský fotbalový klub Karviná v mládežnických reprezentacích. Zatím je však jistý jen start Erika Puchla. Martin Pastornický, Oliver Putyera a Peter Lupčo čekají mezi náhradníky.

Výborná zpráva dorazila do sídla klubu. Trenér národního týmu do 20 let Martin Svědík nominoval ke dvěma přípravným utkáním na Britských ostrovech Erika Puchla. Dvanáctidenní sraz s vrcholy v podobě zápasů s týmem z kolébky fotbalu bude ohromný zážitek nejen pro Puchla, ale pro celý tým. „Těším se hodně. Je známo, že v Anglii se hraje dost tvrdě, tak na to jsem zvědavý,“ podotkl Puchel.

Sraz mají reprezentanti v Praze v neděli 30. srpna, první zápas je na programu v Birminghamu 5. září odpoledne, druhý pak o dva dny později večer. Mezi náhradníky figuruje ještě gólman Martin Pastornický.

Svou nominaci odtajnil také trenér reprezentační devatenáctky Pavel Malura. Mezi náhradníky je připraven Oliver Putyera. Devatenáctku čekají dva přípravné duely ve Finsku. A nový hráč v kádru trenéra Webera – Peter Lupčo – se objevil v nominacích slovenské jednadvacítky i třiadvacítky. Zatím jen pouze mezi náhradníky. 

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii