Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2011

Fanoušci zvolili Tomáše Jursu

V hlasování fanoušků o nejlepšího hráče podzimní části zvítězil s velkým náskokem odchovanec Tomáš Jursa. Na medailových pozicích se dále umístili Balkánci Elvist Ciku a Vladan Milosavljev.

Tomáše Jursu vítězství potěšilo. "Jsem rád, že pro mě fanoušci hlasovali, vítězství mě mile překvapilo," řekl Tomáš Jursa. "Sám bych volil Elvista Cikua, který nám na podzim hodně pomohl."

Karvinský rodák byl na podzim nejvytíženějším hráčem výběru trenéra Kuly. Dařilo se mu i střelecky, konta soupeře zatížil šesti zásahy. "Sebe moc hodnotit nechci, ale myslím si, že tento podzim patřil k mým nejlepším," uvedl.

"O vánočních svátcích budu doma s rodinou. Už se těším na přípravu, fotbal mi hodně chybí. Doufám, že překonáme loňské čtvrté místo," řekl šikovný záložník na závěr rozhovoru.

Výsledky ankety o nejlepšího hráče podzimu 2011:

1. místo: Tomáš Jursa - 153 hlasů.

2. místo: Elvist Ciku - 71 hlasů.

3. místo: Vladan Milosavljev - 53 hlasů.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo