Generální partner
Světlý režim
5. prosinec 2011

Fanoušci zvolili Tomáše Jursu

V hlasování fanoušků o nejlepšího hráče podzimní části zvítězil s velkým náskokem odchovanec Tomáš Jursa. Na medailových pozicích se dále umístili Balkánci Elvist Ciku a Vladan Milosavljev.

Tomáše Jursu vítězství potěšilo. "Jsem rád, že pro mě fanoušci hlasovali, vítězství mě mile překvapilo," řekl Tomáš Jursa. "Sám bych volil Elvista Cikua, který nám na podzim hodně pomohl."

Karvinský rodák byl na podzim nejvytíženějším hráčem výběru trenéra Kuly. Dařilo se mu i střelecky, konta soupeře zatížil šesti zásahy. "Sebe moc hodnotit nechci, ale myslím si, že tento podzim patřil k mým nejlepším," uvedl.

"O vánočních svátcích budu doma s rodinou. Už se těším na přípravu, fotbal mi hodně chybí. Doufám, že překonáme loňské čtvrté místo," řekl šikovný záložník na závěr rozhovoru.

Výsledky ankety o nejlepšího hráče podzimu 2011:

1. místo: Tomáš Jursa - 153 hlasů.

2. místo: Elvist Ciku - 71 hlasů.

3. místo: Vladan Milosavljev - 53 hlasů.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná