Generální partner
Světlý režim
11. prosinec 2009

Fotbalisté se podepisovali v Hervisu

V pátek 11. prosince 2009 v rámci V.I.P. HERVIS večírku proběhla v karvinské prodejně HERVIS SPORTU autogramiáda hráčů MFK OKD Karviná, které se zúčastnili Martin Suchý, Tomáš Jursa, Martin Opic a Jan Buryán.

Návštěvníci této akce si kromě fotografií s vlastnoručními podpisy mohli odnést domů i balónky s logem našeho klubu, a navíc měli i možnost vyhrát v bohaté tombole některou z cen, které věnovalo vedení MFK OKD Karviná (kalendáře na rok 2010 s podpisy hráčů, kšiltovky, bundy, mikiny).

Dále měli zákazníci HERVIS SPORTU příležitost dozvědět se spoustu informací o našich hráčích a Tomáš Jursa s Honzou Buryánem ukázali své fotbalové umění s míčem. Posloužil jim k tomu fotbalový míč JABULANI, který byl nedávno představen jako novinka pro nadcházející Mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice a naši hráči si jej mohli poprvé vyzkoušet.

Rovněž naši kluci ochotně poradili zákazníkům z vlastní zkušenosti, např. jak důležitou roli při fotbale mají chrániče, jak je pro zdraví hráčů nesmírně důležité funkční prádlo. Na závěr popřál Honza Buryán, Martin Opic, Tomáš Jursa a Martin Suchý všem lidem vše nejlepší do nového roku a hodně zdraví.

Kromě autogramiády bylo na V.I.P. HERVIS večírku k vidění i spousta dalších zajímavých věcí: vystoupení SURVIVAL& KUNGFU CLUBU Karviná (SKCK), jehož součástí byla ukázka vystoupení dětí i dospělých, seznámení s bojovými sporty, teorie sebeobrany spojená s ukázkami a jako překvapení bylo pro návštěvníky připraveno fingované přepadení prodejny spojené s odzbrojením „pachatelů“.

Další poutavým bodem programu bylo vystoupení ve FLATLANDU (tance na kolech), kdy mistři v tomto umění předvedli, že na kole se nemusí jen jezdit, ale dá se na nich předvést i spousta zajímavých triků a kreací.

Zákazníci měli příležitost se na cokoliv zeptat co se týče sportu a zdraví praktického lékaře MUDr. Františka Kaliny, a navštívit a ochutnat i sportovní výživu a doplňky stravy, kterou prezentovala firma ENERVIT.Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná