Generální partner
Světlý režim
27. únor 2020

GALAVEČER: Trenér Špička a reprezentanti Molitorisz s Fukalou si přijdou pro ocenění

Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec roku 2019 klepe na dveře. První březnové pondělí se nejlepší sportovci města Karviná za rok 2019 potkají na galavečeru v MěDK. Za MFK Karviná si ceny převezmou trenér Petr Špička a dorostenečtí reprezentanti Matyáš Molitorisz a Roman Fukala.

V pondělí 2. března od 17:30 hodin se v MěDK uskuteční tradiční slavnostní galavečer, jehož hlavní náplní je ocenění a poděkování nejlepším sportovcům města. O nominaci sportovců v jednotlivých kategoriích rozhodla Komise Sportovní rady města Karviné na základě návrhů jednotlivých sportovních klubů.

Za MFK Karviná si pro ceny přijdou mládežničtí reprezentanti Matyáš Molitorisz a Roman Fukala, mezi trenéry se ocenění dočká Petr Špička. Večerem bude tradičně provázet oblíbený a známý moderátor z O2 TV Sport Radek Šilhan.

Záštitu nad akcí převzal primátor města Ing. Jan Wolf. Kromě samotného vyhlašování nebude nouzi o doprovodný program – nebudou chybět pěvecká a artistická vystoupení aj. Volné vstupenky jsou k dispozici u paní Marcely Hübnerové z Odboru školství a rozvoje magistrátu.Rozhovory Rozhovory
čt 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Jursa

Odchovanec MFK Karviná Tomáš Jursa se v létě vrátil zpátky do klubu, který ho vychoval a na který nedá dopustit. V rozhovoru hovoří i o svých angažmá na severu Čech či v nedaleké Opavě, s kterou byl krůček od postupu do Evropské ligy.

st 10.2. | redakce

Róbert Mazáň po příchodu: Rád bych tady co nejvíc hrál a potom se uvidí

Slovenský defenzivní fotbalista si pochvaluje, že do nové kabiny bez problémů zapadl. Róbert Mazáň by rád v Karviné pravidelně hrával a pomáhal týmu. Potom by se pro něj mohla teoreticky otevřít i šance porvat se o nominaci na letní EURO...

út 26.1. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Roman Haša

Věčně usměvavý a dobře naladěný útočník Roman Haša přiznává, že si gólové předsezónní cíle od jistého času už nedává. Na rovinu také přiznává, že s angažmá v prvoligovém českém klubu už moc nepočítal a strašně ho mrzí, že nemohl nastoupit na Slovácku.

st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo