Mlade talenty

Hlavičkoval jsem už v záklonu, tvrdil Budínský

29.09.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Hlavičkoval jsem už v záklonu, tvrdil Budínský V závěru měl na hlavě vítězný gól, ale jeho radost překazilo břevno. Lukáš Budínský se vrátil do Ďolíčku už potřetí jako soupeř, ale až tentokrát si spolu s týmem odvezl první bod. Mimo jiné to znamená, že kabina se může těšit na malé občerstvení…

 

Bylo vidět, že se k Botiči těšil! Hýřil aktivitou, bral to na sebe, několikrát pálil z uctivé vzdálenosti. Nakonec také měl největší šanci zápasu, kterou mohl proměnit ve tři body, z čehož by byla ukázková krádež ve Vršovicích.„Hlavičkoval jsem už v záklonu, jinak to v tu chvíli nešlo. Je to škoda, navíc hned za pár vteřin musel Vojta Smrž faulovat a byl vyloučený. Naštěstí jsme poslední minuty zvládli a máme bod,“ řekl Budínský.

Karvinští směrem dozadu plnili taktické pokyny a odměnou jim za to byl získaný bod a první čisté konto brankáře Martina Berkovce v této sezóně. „Chtěli jsme hrát z bloku, protože Bohemka má pohyblivé hráče. My jsme spoléhali na brejky, ale nepodařilo se nám je dotáhnout. Domácí byli lepší a my ten bod samozřejmě bereme,“ usmál se karvinský záložník.

Po zápase mezi novináři Budínský přiznal, že spolu s Janem Moravcem vypsali do kabiny prémii za jakýkoliv bodový zisk. „Vždycky se tady do Ďolíčku vracím rád a beru to prestižně. S Honzou do kabiny určitě něco dodáme. Co konkrétně? Zatím jsme to nespecifikovali,“ dodal závěrem Lukáš Budínský.• Víkendové úspěchy přípravek
dnes - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
před 3 dny - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
před 3 dny - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

• Sestřih zápasu s Bohemkou
10.3. - Sestřih z nepovedeného domácího vystoupení proti Bohemians Praha 1905 najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem