Mlade talenty

Hlavičkoval jsem už v záklonu, tvrdil Budínský

29.09.2018 | redakce, foto/Michal Chadim
 

Hlavičkoval jsem už v záklonu, tvrdil Budínský V závěru měl na hlavě vítězný gól, ale jeho radost překazilo břevno. Lukáš Budínský se vrátil do Ďolíčku už potřetí jako soupeř, ale až tentokrát si spolu s týmem odvezl první bod. Mimo jiné to znamená, že kabina se může těšit na malé občerstvení…

 

Bylo vidět, že se k Botiči těšil! Hýřil aktivitou, bral to na sebe, několikrát pálil z uctivé vzdálenosti. Nakonec také měl největší šanci zápasu, kterou mohl proměnit ve tři body, z čehož by byla ukázková krádež ve Vršovicích.„Hlavičkoval jsem už v záklonu, jinak to v tu chvíli nešlo. Je to škoda, navíc hned za pár vteřin musel Vojta Smrž faulovat a byl vyloučený. Naštěstí jsme poslední minuty zvládli a máme bod,“ řekl Budínský.

Karvinští směrem dozadu plnili taktické pokyny a odměnou jim za to byl získaný bod a první čisté konto brankáře Martina Berkovce v této sezóně. „Chtěli jsme hrát z bloku, protože Bohemka má pohyblivé hráče. My jsme spoléhali na brejky, ale nepodařilo se nám je dotáhnout. Domácí byli lepší a my ten bod samozřejmě bereme,“ usmál se karvinský záložník.

Po zápase mezi novináři Budínský přiznal, že spolu s Janem Moravcem vypsali do kabiny prémii za jakýkoliv bodový zisk. „Vždycky se tady do Ďolíčku vracím rád a beru to prestižně. S Honzou do kabiny určitě něco dodáme. Co konkrétně? Zatím jsme to nespecifikovali,“ dodal závěrem Lukáš Budínský.• U16: Těsná prohra s Brnem
včera - Dorostenecká šestnáctka vstoupila do nového roku těsnou domácí porážkou v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka od brněnské Zbrojovky 2:3, když nezvládla začátky obou poločasů. Branky Karviné zaznamenalo duo Oliver Jurčák a Roman Fukala.

• Juniorka rozstřílela Heřmanice
před 2 dny - Výsledkem 9:1 skončilo první přípravné utkání juniorského týmu. Podrobnosti ZDE.

• Weber se vrátil do Třince
před 3 dny - Záložník Tomáš Weber, který už v Třinci hostoval během podzimní části, se do hutnického města vrátil v polovině ledna a stráví tam také celé jaro.

• S Puszczou po obědě
před 3 dny - Sobotní přípravný zápas s polským týmem Puszcza Niepolomice se odehraje ve Sportovním centru Kovona od 13 hodin. Vstup je zdarma. Půjde o poslední utkání před odjezdem na herní soustředění do Slovinska.

• Zlatý víkend přípravky U9
13.1. - Svěřenci trenérů Dávida Krále a Josefa Ježíka o víkendu absolvovali tři turnaje (v Púchově, Hlučíně a Palkovicích) a na všech triumfovali. Podrobnosti přineseme v týdnu.

• S Opavou 9.2. od 15 hodin
12.1. - Ligová fotbalová asociace upřesnila 20. kolo FORTUNA:LIGY. Po zimní pauze přivítají Karvinští ve slezském derby SFC Opava v sobotu 9. února od 15 hodin.

• V sobotu Slezská liga U11
11.1. - V novém roce opět pokračují turnaje pořádané Městským fotbalovým klubem Karviná s podtitulem "Slezská liga". V hale SC Kovona se začíná v sobotu 12.1. v 8:30. Obsazení? MFK Karviná (2008 a 2009), Fomat Martin, Hlučín, Frýdek-Místek a Baník Albrechtice.

• Se Seredí v Považské Bystrici
11.1. - V pátek dopoledne došlo ke změně místa a času výkopu prvního přípravného utkání. Karvinští pojedou k sobotnímu utkání s ŠKF Sereď nakonec do Považské Bystrice a hrát se bude už od 10:30 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna