Generální partner
Světlý režim
20. únor 2020

Hostování Muhameda Tijaniho stvrzeno, Putyera s Kouřilem odchází do druholigových klubů

Dva dny před koncem přestupního okna je zase jasněji. Nigerijec Muhamed Tijani bude v MFK hostovat a naopak do konce sezóny tým opouští defenzivní fotbalisté Oliver Putyera s Martinem Kouřilem.

Mladý fotbalista z Nigérie Muhamed Tijani, který naposledy hostoval v Třinci, ale patří ostravskému Baníku, bude s definitivní platností oblékat dres MFK Karviná s číslem 12. Všechny strany se domluvily na rok a půl dlouhém hostování.  

V hutnickém městě nastoupil tento vytáhlý, bez dvou centimetrů dvoumetrový, útočník v podzimní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY do deseti utkání. V Karviné je devatenáctiletý mládežnický reprezentant Tijani od začátku zimní přípravy - i kvůli zranění zasáhl pouze do dvou duelů na soustředění v Turecku a do dvou zápasů za rezervní tým.

Vedení klubu spolu s trenérem také řešilo zeštíhlení kádru. Do druholigových Vítkovic odešel Oliver Putyera a do Varnsdorfu zamířil Martin Kouřil, který už je zcela fit po zranění, které si přivodil s koncem podzimu v derby na půdě Baníku Ostrava. V obou případech jde o hostování do konce sezóny. „Kluci potřebují pravidelně hrát a sbírat zápasovou praxi. Věříme, že v těchto klubech tomu tak bude,“ řekl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.

Rozhovory Rozhovory
čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

so 10.10. | redakce

Juraj Jarábek: Za podmínek, jaké prvoligové kluby dodržují, by se mělo hrát dál

Tým bude normálně připravovat na domácí zápas s Bohemians Praha 1905 (neděle 18. října), ale neví, jestli se bude hrát. Kouč Karviné Juraj Jarábek je sice optimistou, ale zatím to růžově nevypadá. Co říká na rozhodnutí MZ ČR?

st 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Filip Twardzik

Univerzál (spíš ale stoper) Filip Twardzik v rozhovoru vypráví o fotbale ve Skotsku i Anglii – životním stylu na Ostrovech, anebo i o tom, proč jezdí v autě s volantem na pravé straně...

čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii