Generální partner
Světlý režim
2. únor 2021

Hostování ve F:NL - Vlachovský do Blanska, Stropek na Vyšehrad

Martin Vlachovský s Danielem Stropkem mění na půl roku dres - v jarní části budou pomáhat druholigovým týmům k záchraně.

V Blansku bude pod vedením svérázného kouče Martina Pulpita působit odchovanec MFK Karviná Martin Vlachovský. O více než 200 kilometrů dál, do hlavního města České republiky, zamířil stoper Daniel Stropek, který bude oblékat dres Slavoje Vyšehrad. „Kluci potřebují hrát, sbírat zápasovou praxi a zkušenosti. Věřím, že se ve druhé lize budou dobře prezentovat a v létě je přivítáme zpátky na startu přípravy před novou sezónou,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.   

Dres Vyšehradu už naopak nebude oblékat Petr Galuška, který z Prahy zamířil na Slovensko – v jarní části bude bojovat za FK Pohronie. V tomto slovenském klubu se potká s brankářem Liborem Hrdličkou, který do Pohronie přestoupil na začátku ledna.
Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo