Generální partner
Světlý režim
2. únor 2021

Hostování ve F:NL - Vlachovský do Blanska, Stropek na Vyšehrad

Martin Vlachovský s Danielem Stropkem mění na půl roku dres - v jarní části budou pomáhat druholigovým týmům k záchraně.

V Blansku bude pod vedením svérázného kouče Martina Pulpita působit odchovanec MFK Karviná Martin Vlachovský. O více než 200 kilometrů dál, do hlavního města České republiky, zamířil stoper Daniel Stropek, který bude oblékat dres Slavoje Vyšehrad. „Kluci potřebují hrát, sbírat zápasovou praxi a zkušenosti. Věřím, že se ve druhé lize budou dobře prezentovat a v létě je přivítáme zpátky na startu přípravy před novou sezónou,“ podotkl sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk.   

Dres Vyšehradu už naopak nebude oblékat Petr Galuška, který z Prahy zamířil na Slovensko – v jarní části bude bojovat za FK Pohronie. V tomto slovenském klubu se potká s brankářem Liborem Hrdličkou, který do Pohronie přestoupil na začátku ledna.
Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná