Generální partner
Světlý režim
16. září 2021

Informace pro fanoušky k zápasu s Teplicemi

Nedělní zápas proti Teplicím se blíží, proto je potřeba připomenout základní informace, které by měl každý fanoušek před návštěvou utkání znát...

OTEVŘENÍ STADIONU A POKLADEN

Brány Městského stadionu v Karviné-Ráji se otevřou 1,5 hodiny před zápasem – tedy ve 14:30 hodin. Ve stejný čas se otevřou i pokladny, kde si fanoušci mohou zakoupit také vstupenky na středeční pohárový duel MOL Cupu proti Chrudimi – více informací ZDE.

KONTROLA BEZINFEKČNOSTI

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • výsledek negativního PCR test ne starší sedmi dnů
  • výsledek negativního antigenního testu ne starší 72 hodin
  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech

STÁNEK S ANTIGENNÍM TESTOVÁNÍM

Tři hodiny před výkopem, tj. od 13 hod., bude k dispozici odběrový stan certifikované laboratoře (u hlavního vchodu Městského stadionu v Karviné-Ráji). Před testem je nutné vyplnit dotazník (bude na místě), který následně slouží jako potvrzení o bezinfekčnosti. S sebou je nutné mít kartičku pojištěnce, jelikož test je hrazený ze zdravotního pojištění a bude zdarma. Nárok na test zdarma má každá osoba, která nebyla testována v posledních sedmi dnech. Ostatní osoby se mohou otestovat za jednorázový poplatek 200 Kč.

RESPIRÁTORY

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos. Respirátory budou k zakoupení i ve Fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Bufety se standardním sortimentem budou otevřeny.

KLUBOVÝ BULLETIN MFK KARVINÁ

Bulletiny budou k dostání v klubovém fanshopu, na pokladnách a u turniketů. Výtisky najdou fanoušci také v OC Korso, hypermarketu Tesco, v Lidlu (Ká4), ve vinotéce Dárkovka PAVLOVÍN, ve Slivkafé a v elektrocentru RODNEX - na tato místa budou rozvezeny během neděle.

FANSHOP

Obchod s klubovými suvenýry bude otevřen od 14:45 hodin. Fanoušci v něm najdou např. plakáty, podpisové kartičky, klobouky, psací blok velikosti A5 a mnoho dalšího.

Rozhovory Rozhovory
ne 23.1. | redakce

Radek Látal: Seznamování s novými spoluhráči probíhalo na letišti

Pomalu se sžívá s týmem a chválí si podmínky, v jakých se společně s novými spoluhráči připravuje na jarní část FORTUNA:LIGY. Radek Látal je prozatím v novém klubu spokojený.

pá 21.1. | redakce

Michal Papadopulos: Nejlepší soustředění? V Abú Dhabí

Ještě před odletem promluvil kapitán Michal Papadopulos o soustředění, zavzpomínal na minulost, zhodnotil dosavadní část přípravy a přiblížil, jak vnímá blížící se start a s ním spojené záchranářské starosti.

pá 14.1. | redakce

Pavol Bajza: Ze všech sil chci pomoct k záchraně

Třicetiletý zkušený gólman Pavol Bajza měl do Karviné namířeno už v minulosti, ale vyšlo to až nyní. V rozhovoru mluví nejen o tom, ale i o ztrátě místa v brance Slovácka či trenérovi brankářů Braňovi Rzeszotovi...

út 4.1. | redakce

Bohumil Páník na startu přípravy: Příští dny budou zátěžové, první trénink byl s chutí

Hráči i realizační tým jsou zpátky v tréninkovém procesu. Na startu přípravy promluvil hlavní trenér MFK Karviná Bohumil Páník.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo