Generální partner
Světlý režim
23. listopad 2021

Informace pro fanoušky před zápasem s Baníkem Ostrava

Klub obdržel od LFA aktualizovaný Protokol opatření (platný od dnešního dne, tj. 23. listopadu) se zpřísněnými podmínkami pro vstup na stadion. Děti do dovršení 12 let se nemusí prokazovat bezinfekčností, akceptovány nově nejsou antigenní testy. Ve výjimečných případech se lze prokázat PCR testem.

MFK Karviná v souladu s mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví a v návaznosti na Protokol opatření Ligové fotbalové asociace upravuje pravidla vstupu na Městský stadion v Karviné-Ráji. Aktuálně mohou na zápas pouze fanoušci s dokončeným očkováním, nebo po prodělání nemoci Covid-19 (za posledních 180 dní). Z tohoto ustanovení však platí i několik výjimek:

  1. děti do věku 12 let, které neprokazují bezinfekčnost.
  2. mládež ve věku 12-18 let s PCR testem (nesmí být starší než 72 hodin).
  3. osoby s potvrzením, že nemohou být ze zdravotních důvodů očkovány. Toto potvrzení musí mít charakter formálního dokumentu od lékaře, nebo musí být doložen zápis v registru ISIN. Nutnost PCR testu ne staršího než 72 hodin.
  4. osoby, které procházejí očkovacím režimem (nutnost prokázat se PCR testem ne starším než 72 hodin). Viz Mimořádné opatření ze dne 20. 11. 2021: „Jde-li o osobu očkovanou proti onemocnění covid-19, pokud a ) od aplikace první dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu neuplynula doba 14 dnů, nebo b) v případě dvoudávkového schématu jí dosud nebyla podána druhá dávka očkovací látky a od aplikace první dávky očkovací látky neuplynula maximální doba stanovená pro aplikaci druhé dávky očkovací látky, nebo c) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu neuplynula doba 14 dnů."

Změna pro návštěvu hromadných sportovních akcí bude platit už při středečním slezském derby s Baníkem Ostrava


OTEVŘENÍ STADIONU A POKLADEN

Brány Městského stadionu v Karviné-Ráji se otevřou 1,5 hodiny před zápasem – tedy v 15:30 hodin. Ve stejný čas se otevřou i pokladny, na kterých budou v prodeji i vstupenky na další domácí zápas proti pražské Spartě (podrobnosti k nákupu vstupenek ZDE).

KONTROLA BEZINFEKČNOSTI

Pro vstup na utkání je potřeba mít u sebe jeden z těchto dokumentů v tištěné či elektronické podobě (aplikace Tečka)

  • potvrzení o očkování proti COVID-19 (alespoň 14 dní od druhé dávky, v případě jednodávkového očkování alespoň 14 dní od první dávky)
  • potvrzení o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech
  • VÝJIMKA: výsledek negativního PCR testu ne starší 72 hodin (osoby procházející očkovacím režimem, osoby s potvrzením od lékaře, že nemohou být očkovány, a mládež 12-18 let)

RESPIRÁTORY

Po celou dobu pobytu na stadionu je nutné mít respirátor třídy FFP2 či KN95 (bez výdechového ventilu) nasazen přes ústa a nos. Respirátory budou k zakoupení i ve Fanshopu.

OBČERSTVENÍ

Bufety se standardním sortimentem budou otevřeny.

KLUBOVÝ BULLETIN MFK KARVINÁ

Bulletiny budou k dostání v klubovém fanshopu, na pokladnách a u turniketů. Výtisky najdou fanoušci také v OC Korso, hypermarketu Tesco, v Lidlu (Ká4), ve vinotéce Dárkovka PAVLOVÍN, ve Slivkafé a v elektrocentru RODNEX - na tato místa budou rozvezeny během středy.

FANSHOP

Obchod s klubovými suvenýry bude otevřen od 15:45 hodin. Fanoušci v něm najdou např. nové šály, podpisové kartičky, klobouky, psací blok velikosti A5 a mnoho dalšího.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná
×
Odehráno v 15:00
FC Hradec Králové
MFK Karviná