Generální partner
Světlý režim
22. březen 2011

Ján Štajer: Nepůsobili jsme kompaktním dojmem

K dnešnímu rozhovoru jsme si pozvali obránce našeho týmu Jána Štajera, abychom společně rozebrali příčiny prohry s pražskou Duklou.

V souboji s lídrem jsme neuspěli. Dukla byla od vstřelené branky prakticky ve všech ohledech lepším týmem. Z čeho tedy pramenil přílišný respekt ze soupeře?

Nemyslím si, že bychom měli respekt před soupeřem. Do inkasované branky jsme plnili pokyny, které jsme si řekli před zápasem. Jenže potom jsme otevřeli hru, což Dukle vyhovovalo. O přestávce jsme se bavili o tom, že se nic neděje, že se pokusíme srovnat stav. Bohužel přišel druhý gól, který s námi zamával. Přestali jsme působit kompaktním dojmem.

Co vám po zápase vytkl trenér?

Trenér nám toho moc nevytknul. Sami jsme po zápase věděli, že to nebylo z naší strany dobré. Pokud vystřelíme jen dvakrát na bránu, nemůžeme čekat, že uspějeme.

Co podle vás rozhodlo o osudu utkání?

Je těžké najít okamžik, který rozhodl o naší prohře. Určitě nás zaskočil gól po rohovém kopu.

Na Jakuba Kafku se postupem času valil jeden útok za druhým. Bylo obtížné eliminovat útočné snažení Dukly?

Za stavu 2:0 jsme neměli co ztratit, a proto jsme začali riskovat. Jenže i poté jsme byli bezzubí, kdežto Dukla hrozila z nebezpečných brejků.

Opět jsme měli špatný vstup do druhého poločasu. Tento nešvar se s námi táhne prakticky celou sezónu. Byl nepovedený úvod druhé půle zapříčiněný špatnou koncentrací?

Nemyslím si, že by to bylo špatnou koncentrací. Šli jsme do přečíslení, ve kterém jsme ztratili míč, a vzápětí následoval rychlý brejk Pražanů. Bohužel byl z toho gól v naší síti.

Na čem musíme zapracovat před dalším duelem s Vlašimí?

Musíme se vyvarovat zbytečných chyb a hlavně hrát kompaktně. Musíme na hřišti nechat vše. Máme kvalitnější kádr než náš soupeř, takže věřím ve vítězství.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná