Generální partner
Světlý režim
7. prosinec 2019

Jarní permanentky za vánoční ceny 10. prosince

Během úterního Vánočního jarmarku proběhne ve Fanshopu zvýhodněný prodej permanentek na jarní boje ve FORTUNA:LIZE. Udělejte radost svým blízkým...

Druhá část sezóny se rozběhne v polovině února, Karvinští odehrají první dva zápasy v domácím prostředí a do konce základní části se na Městském stadionu v Karviné-Ráji představí ještě čtyřikrát. Další domácí zápasy jsou garantovány v nadstavbové části, nabízí se i nervy drásající baráž. „Od poloviny února do konce dubna je jistých šest domácích utkání včetně atraktivního duelu proti pražské Spartě. Potom se uvidí dle umístění,“ informoval mluvčí klubu Adam Januszek.

Hlasitá podpora je pro hráče povoleným dopingem a pravidelné návštěvy domácích duelů důležitým hnacím prvkem k zisku bodů, kterých se na podzim v domácím prostředí příliš neurodilo. „Věříme, že permanentky za zajímavé ceny udělají pod stromečkem fanouškům radost. Mysleli jsme i na děti a nabízíme pro ně zvýhodněnou cenu při nákupu samostatně či v kombinaci s dospělou permicí,“ podotkla Pavla Žebroková z oddělení ticketingu.   

Prodej permanentek proběhne výhradně v rámci Vánočního jarmarku v úterý 10. prosince od 15 do 19 hodin ve Fanshopu MFK Karviná na Městském stadionu v Karviné-Ráji.

CENÍK VÁNOČNÍCH PERMANENTEK

  • 900 Kč (sektory B3 a D2-D6)
  • 800 Kč (sektory B3 a D2-D6 pro ZTP, fanoušky nad 60 let a studenty)
  • 800 Kč (ostatní sektory)
  • 700 Kč (ostatní sektory pro ZTP, fanoušky nad 60 let a studenty)
  • 300 Kč (děti 7 -15 let)

    AKCE
  • 1 dospělá permanentka = automaticky 1 dětská za 100 Kč
  • 2 dospělé permanentky = automaticky 1 dětská permanentka ZDARMA 
Rozhovory Rozhovory
st 28.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Soufiane Dramé

Skvělou češtinou je francouzský fotbalista Soufiane Dramé, který od léta 2018 obléká dres MFK, pověstný. Věděli jste však, že s fotbalem začínal fanoušek Chelsea v šesti letech, má celkem sedm sourozenců a od většiny fotbalistů se odlišuje tím, že nemá a ani nechce mít kérku?

čt 22.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vojtěch Smrž

Řízný defenzivní záložník Vojtěch Smrž má teprve čtyřiadvacet let, ale už se blíží ke stovce prvoligových startů. Jednou už dokonce vedl tým jako kapitán v ligovém zápase – v lednu na půdě Teplic. Kromě toho v kabině šéfuje hudbě a velí vítěznému pokřiku…

út 13.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Bolek

S nostalgickým úsměvem vzpomíná na štaci v Plzni gólman Petr Bolek. Prožil tam skvělé roky a nedá dopustit na týmového ducha, který byl ve Štruncových sadech pověstný. Celý rozhovor se točí téměř výhradně kolem Plzně. Inu, posuďte sami…

st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo