Generální partner
Světlý režim
23. červen 2022

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

Jardo, s jakými pocity se vracíte do regionu, který dobře znáte z působení v Hlučíně a Třinci?
Mám to tady rád, i v Brně se mi po všech stránkách líbilo. Ale přicházím tady s očekáváním.

S jakým?
Rád bych pomohl Karviné k opětovnému návratu do FORTUNA:LIGY, která se tady hrála šest sezón. Vím, že ty ambice pro návrat mezi elitu tady určitě jsou.

Po třech sezónách v Líšni jste chtěl změnu? Proč jste se rozhodl pro Karvinou?
Neřekl bych úplně změnu. Spíš mě už nenaplňovalo to, že Líšeň je menší klub než Karviná. Potřeboval jsem do klubu s ambicemi…

Měl jste třeba nabídku z klubu hrajícího nejvyšší soutěž?
Asi se něco šuškalo, ale nic konkrétního.


Pro vás je nejvyšší soutěž velké lákadlo, že?
Usiluju o to už řadu let a pořád se mi to nepodařilo – ať už si to vybojovat na hřišti či přestupem do prvoligového klubu. V Líšni jsme se o tom bavili, že si to holt musíme vykopat sami. A v Karviné to bude stejné (úsměv).

Znáte z kabiny někoho osobně?
S Danem Bartlem jsme spolu hráli na kdysi na Žižkově a s Martinem Šindelářem jsem byl ještě v dorostu Olomouce. Ostatní teprve poznávám, ale samozřejmě proti některým klukům jsem hrával a potkávali jsme se jako soupeři.

Co říkáte na stadion a zázemí?
Oproti Líšni to je trochu skok (smích). Doufám, že tady na krásném a útulném stadionu budeme hrát dobrý fotbal.

Rozhovory Rozhovory
út 19.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jiří Fleišman

Nejzkušenější borec v karvinské kabině s 360 prvoligovými starty – to je Jiří Fleišman! V rozhovoru mluvil o své nejúspěšnější štaci, kterou byla bezpochyby ta v Liberci. Právě se Slovanem má mistrovský titul a zahrál si tam i Evropskou ligu. Řeč se stočila i k rodnému Mostu a stejnojmennému seriálu, který bavil (možná i nadále baví) celou republiku…

st 23.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

Vůbec poprvé vyběhne proti „svému“ Jablonci, kde zažil úspěšná léta. Útočník Martin Doležal nedá na Jablonec dopustit. Přestože s ním nezískal žádnou trofej, i když třikrát byl blízko triumfu v MOL Cupu, úspěchů i tak bylo dost. Posuďte sami – dvakrát třetí a čtvrtý v lize, účast v základní skupině Evropské i Konferenční ligy a reprezentační pozvánky…

út 8.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Kapitán Lukáš Budínský soupeře velice dobře zná, prožil tam nejlepší sezónu v kariéře. Rozhovor se točil právě kolem jeho angažmá ve městě automobilů, ale došlo i na jeho výborné spoluhráče, nové stadiony v Hradci Králové a Pardubicích, start do sezóny či zmínku k otevření krytého bazénu v Karviné a jeho vztah k plavání obecně.

ne 2.7. | redakce

Matej Franko: Česká liga je kvalitnější, chci tady něco dokázat!

Vytáhlý slovenský útočník Matej Franko má za sebou úvodních pětačtyřicet minut v dresu MFK. V prvním rozhovoru pro klubový web poděkoval Banské Bystrici za uvolnění a mluvil i o bývalých hráčích Karviné, s kterými ve slovenském klubu hrával.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná