Generální partner
Světlý režim
23. červen 2022

Jaroslav Málek: Doufám, že budeme hrát dobrý fotbal

Záložník Jaroslav Málek v prvním rozhovoru vysvětluje, jaký byl hlavní důvod jeho odchodu z brněnské Líšně do Karviné. Prozradil také s kým z aktuálního kádru v minulosti hrál za jeden tým, a pochvaluje si stadion a klubové zázemí.

Jardo, s jakými pocity se vracíte do regionu, který dobře znáte z působení v Hlučíně a Třinci?
Mám to tady rád, i v Brně se mi po všech stránkách líbilo. Ale přicházím tady s očekáváním.

S jakým?
Rád bych pomohl Karviné k opětovnému návratu do FORTUNA:LIGY, která se tady hrála šest sezón. Vím, že ty ambice pro návrat mezi elitu tady určitě jsou.

Po třech sezónách v Líšni jste chtěl změnu? Proč jste se rozhodl pro Karvinou?
Neřekl bych úplně změnu. Spíš mě už nenaplňovalo to, že Líšeň je menší klub než Karviná. Potřeboval jsem do klubu s ambicemi…

Měl jste třeba nabídku z klubu hrajícího nejvyšší soutěž?
Asi se něco šuškalo, ale nic konkrétního.


Pro vás je nejvyšší soutěž velké lákadlo, že?
Usiluju o to už řadu let a pořád se mi to nepodařilo – ať už si to vybojovat na hřišti či přestupem do prvoligového klubu. V Líšni jsme se o tom bavili, že si to holt musíme vykopat sami. A v Karviné to bude stejné (úsměv).

Znáte z kabiny někoho osobně?
S Danem Bartlem jsme spolu hráli na kdysi na Žižkově a s Martinem Šindelářem jsem byl ještě v dorostu Olomouce. Ostatní teprve poznávám, ale samozřejmě proti některým klukům jsem hrával a potkávali jsme se jako soupeři.

Co říkáte na stadion a zázemí?
Oproti Líšni to je trochu skok (smích). Doufám, že tady na krásném a útulném stadionu budeme hrát dobrý fotbal.

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná