Generální partner
Světlý režim
13. prosinec 2021

Jiří Ciupa po návratu: Cítil jsem se dobře, ruka drží!

V sobotu ve Zlíně načal gólman Jiří Ciupa druhou desítku prvoligových startů. Do brány v zápase FORTUNA:LIGY se postavil po sedmi měsících. Se svými spoluhráči ale musel zkousnout porážku 1:2!

Kdy jste se dozvěděl, že budete chytat?
Asi ve středu. Záleželo hodně na mojí ruce, jestli to s ní půjde nebo ne. Nakonec to s tejpem šlo a do brány jsem se těšil. Vždyť za áčko jsem naposledy chytal vítězný duel proti Chrudimi v MOL Cupu, v lize naposledy začátkem května!

Pocity z návratu do brány?
Doufal jsem, že pomůžu k zisku tří bodů. To nevyšlo, takže mě to dost mrzí. Jinak jsem se cítil dobře, bylo to spíš o mentálním nastavení v hlavě. Před rozcvičkou jsem měl trochu obavy, ale ty se poměrně brzy rozptýlily, když jsem si ověřil, že ruka drží a celkově jsem se cítil dobře (úsměv).

S oběma trefami kapitána Zlína Tomáše Poznara asi moc dělat nešlo, že?
Štve mě hlavně první gól! Celý týden se bavíme o tom, že zahrávají rohy na Poznara a bum, dostaneme od něho gól z rohového kopu, na který si výborně naskočil. Před druhým gólem jsem možná mohl jít proti balónu, ale nedomluvili jsme se. Každopádně tam se musí jít důrazněji, aby se míč do tak nebezpečného prostoru vůbec nedostal.

Po zápase vás pochválil kouč Páník. Řekl, že na vás bylo spolehnutí a měl jste dobrou rozehrávku. Potěší to?
Určitě jo. Je to příjemné. Ale mrzí mě, že jsem nepomohl k nějakým bodům, které nutně potřebujeme.

Takže v sobotu proti Plzni vás fanoušci uvidí v bráně?
To záleží na trenérech. Ale jsem v pořádku a pokud mi dají důvěru, tak budu připravený!
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo