Mlade talenty

Josef Hoffmann: Užíváme si šestého místa

19.05.2011 | Redakce
 

Josef Hoffmann: Užíváme si šestého místa Opora karvinského týmu Josef Hoffmann se stejně jako Tomas Radzinevičius rozpovídal o současném umístění našeho týmu a šancích atakovat postupovou příčku.

 

Jaká je atmosféra v kabině po vyhraném zápase s juniorkou Sparty Praha?

Atmosféra je v tuto chvíli výborná. V tabulce jsme se posunuli směrem nahoru a užíváme si to. Teď však musíme zvládnout duel s Čáslaví.

Co tedy říkáte pohledu na tabulku?

V kabině se o našem umístění moc nebavíme. Je sice krásné, že jsme šestí, ale žádná euforie nepanuje. Víme, jak to ve fotbale chodí. Po dalších dvou kolech můžeme být klidně zase na osmém místě.

Jste si vědomi, že ještě můžete atakovat druhou postupovou příčku?

Je sice pravda, že se můžeme dotáhnout na druhý flek, ale nemá cenu se o tom v tuto chvíli bavit. Co bude, to bude.

Tomas Radzinevičius se ve včerejším rozhovoru zmínil, že Jihlava, Třinec i Viktorka budou mít mnohem těžší práci vás porazit, než vy je. Souhlasíte s tímto tvrzením?

Rozhodně ano. Oni musí na rozdíl od nás všechno vyhrát. Navíc o nás ví, že se vezeme na vítězné vlně, a proto to nebudou mít s námi snadné. Právě proto si myslím, že bychom mohli tyto zápasy zvládnout.

První krok však musíte udělat s Čáslaví, která nutně potřebuje body k záchraně. Co od tohoto střetnutí očekáváte?

Podobné zápasy jsou nejhorší. Každý si řekne, že jsou u konce tabulky, a proto bychom je měli v pohodě přejet. Jenže oni budou vycházet ze zajištěné obrany a podnikat rychlé brejky. Máme však takovou kvalitu, že bychom je měli porazit.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem