Generální partner
Světlý režim
11. červenec 2021

Jozef Weber: Jsem rád, jakým způsobem kluci soustředění odmakali

Herní soustředění je u konce. Karvinští fotbalisté si během volné neděle odpočinou a v pondělí odpoledne se znovu potkají na stadionu, kde je čeká poslední přípravný týden. O právě skončeném kempu v Ustroni hovořil Jozef Weber.

Trenére, zápasem s GKS Tychy jste ukončili herní soustředění. Vyvedlo se podle plánu?
Ano, úplně podle plánu. Někdy se stane, že vám program naruší počasí či nějaká změna. To se ale v Ustroni nestalo, odtrénovali jsme všechno na perfektním hřišti. Kluci toho měli plné zuby a jsem rád, jakým způsobem to odmakali. Jen to ještě chtělo na závěr vítězství.

To se nestalo, přestože jste třikrát vedli…
Šedesát minut bylo podle představ, po prostřídání už jsem nebyl tolik spokojený s organizací hry a trochu mi posledních třicet minut pokazilo celkový dojem z utkání. Bohužel jsme dělali opravdu hloupé chyby v obraně a dostat tři góly za třicet minut je opravdu moc!


Přesto, našel byste i nějaké klady na poslední třetině hry?
Ale ano. Těší mě, že se naši mladí útočníci prosazují. Minule dvakrát Kacper Zych a teď se trefil poprvé i Tonda Svoboda. To je pozitivní zpráva!

V poločase jste střídal pouze brankáře a jednoho hráče v poli. Byl to záměr?
Nové hráče jako Nešického či Buchtu, kteří nějakou dobu nehráli, jsem chtěl vidět na hřišti delší dobu. Proto jsme ve větším měřítku střídali až po hodině hry.

Jak je na tom kádr po zdravotní stránce?
Všichni jsou v pořádku, nic vážného. Pouze Sufi Dramé měl lehčí svalový problém, proto jsme jej do utkání proti GKS Tychy nepustili. Snad nám příznivý zdravotní stav vydrží i do dalších týdnů.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo