Generální partner
Světlý režim
4. březen 2018

Jsem rozlámaný, ale máme bod, těšilo Wágnera

Sedmou trefou sezóny poslal svůj tým na severu Čech do vedení, před poločasem měl na hlavě další gól, ale těsně minul. Útočník Tomáš Wágner táhne Karvinou tabulkově vzhůru. Z Liberce se odjelo s cenným bodem.

Na těžkém terénu to byl boj plný emocí. Lépe sice začali domácí, jenže své šance neproměnili. Naopak na druhé straně zvolil výborný výběr místa Tomáš Wágner a po přiťuknutí od Tomáše Webera otevřel skóre. „Pěkná akce, míč jsem trefil nějak hlavou, ani pořádně nevím jak. Až následně jsem slyšel radost spoluhráčů,“ usmíval se Wágner.

Po gólu však liberečtí hráči jako supi „obklíčili“ rozhodčího Hrubeše a reklamovali nejspíš ruku. Navíc po Wágnerovi vystartoval i domácí kapitán Vladimír Coufal. „Něco mi řekl, ale je to v emocích. Zápas vás vždy pohltí, chápu ho. Oni reklamovali moji ruku, to jsem v první chvíli zaváhal. Ale jsem si jistý, že opravdu nebyla, což se ke mně dostalo hned po zápase. Jsem rád a nerad bych lhal. Ostatně to samé jsem řekl i rozhodčímu,“ vyprávěl Tomáš Wágner.Po utkání se Coufal mezi novináři karvinskému útočníkovi omluvil, o ruku se skutečně nejednalo. Čerstvý držitel ceny pro nejlepšího hráče měsíce února měl krátce před poločasem na hlavě druhý gól. V dobré pozici hlavičkoval těsně vedle. „Výborný balon, jenže hlavičkoval jsem v záklonu,“ mrzelo ho. Stejně tak skvělý brejk, který naváděl a nakonec i pokazil Filip Panák. „Strašná škoda, kdybychom dali gól, tak je hotovo. Naopak udeřili domácí. Ale to je fotbal,“ nedělal z toho v úterý osmadvacetiletý fotbalista žádnou vědu.

Se získaným bodem panovala v karvinské kabině spokojenost. „Určitě ho musíme brát. Tlak Liberce byl ohromný, a přestože jsme dvakrát vedli, tak remíza je spravedlivá a máme plusový bod. Jsem totálně rozlámaný, ale s bodem se to bude hojit snadněji,“ řekl sedmigólový střelec, který na jaře zaznamenal ve třech duelech už čtyři góly. Další může přidat v dalším zápase, do Karviné přijede pražská Sparta…

Rozhovory Rozhovory
čt 17.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Papadopulos

Zkušený forvard Michal Papadopulos se v létě po dlouhých letech v zahraničí vrátil zpátky do Česka a v dresu MFK rozdává fotbalovou radost. Před reprezentační přestávkou skvělým výkonem a bilancí 1+1 zařídil export důležitých tří bodů od slezského rivala z Opavy.

čt 3.9. | redakce, foto/Michal Chadim

Christián Herc: Věřím, že hostování v Karviné bude lepší než v Plzni

Za necelý měsíc dvaadvacetiletý slovenský fotbalista pobývá momentálně s reprezentací U21, kterou čeká dvojutkání se Švýcarskem. Christián Herc se v rozhovoru vrátil k příchodu do Karviné a na rovinu přiznal, že má drobné tréninkové manko, které potřebuje dohnat...

čt 20.8. | redakce

Marek Janečka před slezským derby s Baníkem: Na fanoušky se těšíme!

V neděli začne pro MFK Karviná už pátá sezóna mezi českou elitou. Kapitán Marek Janečka se stejně jako celá kabina na start soutěže těší. Nabízíme část rozhovoru z Klubového bulletinu MFK Karviná, který bude k slezskému derby nachystán.

st 19.8. | redakce

VIDEO: První rozhovor Michala Papadopulose v novém působišti

Útočník Michal Papadopulos vysvětluje návrat do Česka i to, že uvažoval o konci kariéry. Nakonec ale dostal zase chuť a přijal novou výzvu...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii