Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2010

Juniorka Sparty odjela s prázdnou

Vydřené tři body. Tak by se dalo charakterizovat utkání s juniorkou Sparty Praha.

A jak zápas viděli samotní trenéři? „Celý týden jsme se připravovali na Karvinou a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Mnoho atributů totiž nahrávalo domácím. Výměna trenéra, před kterým se chtěli všichni vytáhnout, vynikající atmosféra, to vše hrálo ve prospěch domácích. Chtěli jsme se zde prezentovat hrou na rychlé brejky, a po jednom takovém jsme se ujali vedení. Jenže karvinští udělali pro vítězství maximum. Doslova si výhru ukopali, a udolali nás. Dnes vyhrála bojovnost a odvaha Karviné,“ okomentoval průběh střetnutí trenér juniorky Sparty Praha Zdeněk Svoboda.

Naopak kouč zelenobílých mohl být spokojen. „Situace před utkáním naznačovala, že pokud nevyhrajeme, budeme se pohybovat ve spodních patrech tabulky. Proto touha po vítězství byla velká. Hráči jezdili, jak se říká „po zadku“, a já jim za tuto bojovnost musím poděkovat. Přestože jsme po prvním poločase prohrávali, nabádal jsem hráče, aby zvýšili důraz v osobních soubojích, a v konečném účtování se nám to vyplatilo. Viděli jsme zajímavý vyrovnaný zápas, a souhlasím se svým kolegou, že vyhrálo bojovnější a odvážnější mužstvo,“ zhodnotil vystoupení svých oveček lodivod Karviné Karel Kula.

A co náš tým trápí? „Určitě je stále co napravovat. Měli bychom zapracovat i na kondiční stránce. Nevýhodou je, že v současné době máme jenom dva klasické útočníky. I z toho důvodu seděl na lavičce Jakub Legierski, který je velkým příslibem do budoucna,“ dodal trenér MFK OKD Karviná Karel Kula.

.

Rekapitulace 11. kola:

1.SC Znojmo – Baník Sokolov 2:5 (1:1)

Fotbal Třinec – Vysočina Jihlava 1:0 (1:0)

Graffin Vlašim – Dukla Praha 2:1 (2:1)

Baník Most – MAS Sezimovo Ústí 2:3 (2:2)

Hlučín – SK Kladno 3:2 (1:1)

Viktoria Žižkov – Zenit Čáslav 0:1 (0:1)

Varnsdorf – Tescoma Zlín 0:1 (0:0)

MFK OKD Karviná – AC Sparta Praha B 2:1 (0:1)

.

Přinášíme Vám fotoset z utkání MFK OKD Karviná – AC Sparta Praha B.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo