Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2010

Juniorka Sparty odjela s prázdnou

Vydřené tři body. Tak by se dalo charakterizovat utkání s juniorkou Sparty Praha.

A jak zápas viděli samotní trenéři? „Celý týden jsme se připravovali na Karvinou a věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Mnoho atributů totiž nahrávalo domácím. Výměna trenéra, před kterým se chtěli všichni vytáhnout, vynikající atmosféra, to vše hrálo ve prospěch domácích. Chtěli jsme se zde prezentovat hrou na rychlé brejky, a po jednom takovém jsme se ujali vedení. Jenže karvinští udělali pro vítězství maximum. Doslova si výhru ukopali, a udolali nás. Dnes vyhrála bojovnost a odvaha Karviné,“ okomentoval průběh střetnutí trenér juniorky Sparty Praha Zdeněk Svoboda.

Naopak kouč zelenobílých mohl být spokojen. „Situace před utkáním naznačovala, že pokud nevyhrajeme, budeme se pohybovat ve spodních patrech tabulky. Proto touha po vítězství byla velká. Hráči jezdili, jak se říká „po zadku“, a já jim za tuto bojovnost musím poděkovat. Přestože jsme po prvním poločase prohrávali, nabádal jsem hráče, aby zvýšili důraz v osobních soubojích, a v konečném účtování se nám to vyplatilo. Viděli jsme zajímavý vyrovnaný zápas, a souhlasím se svým kolegou, že vyhrálo bojovnější a odvážnější mužstvo,“ zhodnotil vystoupení svých oveček lodivod Karviné Karel Kula.

A co náš tým trápí? „Určitě je stále co napravovat. Měli bychom zapracovat i na kondiční stránce. Nevýhodou je, že v současné době máme jenom dva klasické útočníky. I z toho důvodu seděl na lavičce Jakub Legierski, který je velkým příslibem do budoucna,“ dodal trenér MFK OKD Karviná Karel Kula.

.

Rekapitulace 11. kola:

1.SC Znojmo – Baník Sokolov 2:5 (1:1)

Fotbal Třinec – Vysočina Jihlava 1:0 (1:0)

Graffin Vlašim – Dukla Praha 2:1 (2:1)

Baník Most – MAS Sezimovo Ústí 2:3 (2:2)

Hlučín – SK Kladno 3:2 (1:1)

Viktoria Žižkov – Zenit Čáslav 0:1 (0:1)

Varnsdorf – Tescoma Zlín 0:1 (0:0)

MFK OKD Karviná – AC Sparta Praha B 2:1 (0:1)

.

Přinášíme Vám fotoset z utkání MFK OKD Karviná – AC Sparta Praha B.Rozhovory Rozhovory
út 19.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jiří Fleišman

Nejzkušenější borec v karvinské kabině s 360 prvoligovými starty – to je Jiří Fleišman! V rozhovoru mluvil o své nejúspěšnější štaci, kterou byla bezpochyby ta v Liberci. Právě se Slovanem má mistrovský titul a zahrál si tam i Evropskou ligu. Řeč se stočila i k rodnému Mostu a stejnojmennému seriálu, který bavil (možná i nadále baví) celou republiku…

st 23.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

Vůbec poprvé vyběhne proti „svému“ Jablonci, kde zažil úspěšná léta. Útočník Martin Doležal nedá na Jablonec dopustit. Přestože s ním nezískal žádnou trofej, i když třikrát byl blízko triumfu v MOL Cupu, úspěchů i tak bylo dost. Posuďte sami – dvakrát třetí a čtvrtý v lize, účast v základní skupině Evropské i Konferenční ligy a reprezentační pozvánky…

út 8.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Kapitán Lukáš Budínský soupeře velice dobře zná, prožil tam nejlepší sezónu v kariéře. Rozhovor se točil právě kolem jeho angažmá ve městě automobilů, ale došlo i na jeho výborné spoluhráče, nové stadiony v Hradci Králové a Pardubicích, start do sezóny či zmínku k otevření krytého bazénu v Karviné a jeho vztah k plavání obecně.

ne 2.7. | redakce

Matej Franko: Česká liga je kvalitnější, chci tady něco dokázat!

Vytáhlý slovenský útočník Matej Franko má za sebou úvodních pětačtyřicet minut v dresu MFK. V prvním rozhovoru pro klubový web poděkoval Banské Bystrici za uvolnění a mluvil i o bývalých hráčích Karviné, s kterými ve slovenském klubu hrával.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
1.FC Slovácko
MFK Karviná