Mlade talenty

KOPEME ZA FOTBAL: Karviná vyhrála 16:1!

14.11.2018 | redakce
 

KOPEME ZA FOTBAL: Karviná vyhrála 16:1! A je po všem. Karvinští v reprezentační přestávce odehráli plánovaný duel v rámci projektu Kopeme za fotbal - do Slezska přijel Petrov-Sobotín. O výsledek nešlo, šlo především o zážitek hostujícího celku.

 

Trenér Roman Nádvorník namixoval sestavu pro toto utkání z hráčů A-týmu, juniorky a ligového dorostu U19. Soupeři se domluvili na hracím čase se 2x30 minut, domácí prostřídali dvaadvacet hráčů a dva brankáře (ve druhé půli chytal testovaný Tomáš Lešňovský). Soupeř střídal hokejovým způsobem.

Na první gól si poctivá stovka fandů počkala do desáté minuty, než se krásně z dálky trefil Lukáš Budínský. V dalších minutách se už rozjel gólostroj, který se v poločase zastavil na čísle 7. Navíc dalších několik šancí hráči v bílém zahodili. Hosté se pouze sporadicky dostali za půlku a vlastně také k míči.

Po krátké pauze se pokračovalo, dlouho se zastřeloval Jan Suchan, nakonec kýženého gólu docílil a řádně ho oslavil. Během čtyřiadvaceti minut stihl hattrick Ondřej Lingr, dvakrát se trefili Fokaidis s Gubou, v první půli pak Budínský s Ramirezem. 


Na posledních deset minut se na hřiště dostal kondiční trenér Marek Chrobák. Spoluhráči jej často nacházeli s jediným cílem, aby dal gól a přispěl tak do týmové kasy. To klaplo až v samotném závěru, když proměnil penaltu. Během svého pobytu na hřišti měl dvě dobré příležitosti, ale nemířil přesně. Čestný úspěch zaznamenali hosté tři minuty před koncem - trefil se Martin Uvízl. 

V utkání padlo celkem sedmnáct gólů, hosté si užili krásný stadion, umělé osvětlení a na konci kromě společné fotografie také zasloužený potlesk! 

MFK Karviná – SK Petrov-Sobotín 16:1 (7:0) hráno 2x30 min.
Branky: 32., 36. a 56. Lingr, 37. a 49. Fokaidis, 44. a 45. Guba, 10. a 23. Budínský, 26. a 29. Ramirez, 18. Tusjak, 24. Galuška, 27. Vlachovský, 50. Suchan, 60. z pen. Chrobák - 57. Uvízl
Sestava Karviné, I. poločas: Ciupa - Čolić, Piroch, Mrózek, Tusjak - Smrž, Budínský - Galuška, Vlachovský, Gros – Ramirez. II. poločas: Lešňovský – Paholík, Mrózek (45. Hruška), Dramé, Kaczmarczyk – Mertlelj, Kocsis – Lingr, Suchan, Fokaidis – Guba (51. Chrobák).


Fotogalerie

               
 

• U13: Víkendový bronz v Polsku
včera - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
před 3 dny - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

• Sestřih zápasu z Ml. Boleslavi
2.12. - Remízu ve městě automobilů zajistil v úvodu druhé půle svým gólem Vojtěch Smrž. Podívejte se na všechny nejzajímavější akce a oba góly sobotního duelu - více ZDE.

• 14. místo na Memoriálu EH
29.11. - Starší přípravka U11 se zúčastnila výborně obsazeného turnaje v Ostravě. Na 41. ročníku Memoriálu Evžena Hadamczika však byli všichni soupeři lepší, což se projevilo na konečném umístění.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna