Generální partner
Světlý režim
9. leden 2017

Karviná hlásí návrat Mihaila Jovanoviće

Po roce stráveném v brněnské Zbrojovce se srbský stoper vrací do známého prostředí. Mihailo Jovanović bude minimálně na jaře oblékat karvinský dres!

Přesně rok tady nebyl, nyní je zpět a bude chtít pomoct k záchraně. Jeden z pilířů zadních řad veleúspěšného podzimu 2015 ve FNL, kterým Karvinští položili základ k historickému postupu mezi elitu, se v pondělí zapojil do tréninkového procesu. „S Mihailem a Zbrojovkou jsme se domluvili na půlročním hostování s opcí. Jovi to tady dobře zná a věříme, že nám na jaře výrazně pomůže,“ oznámil k příchodu srbského stopera sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk. 

Jovanovićovi v Karviné skončila na konci roku 2015 smlouva, během pár dnů se domluvil na angažmá na jihu Moravy. Na Srbské podepsal smlouvu na dva a půl roku, jenže první rok měl smolný -  v zápase proti Slavii si zlomil žebro, navíc mu sudí neuznal regulérní gól. Pět týdnů absentoval, pak se vrátil a odehrál dalších sedm zápasů. Před začátkem letošní sezóny se však znovu zranil, vrátil se a odehrál dva duely, ale bohužel v Ďolíčku uviděl červenou kartu. A to bylo na podzim vše!

Před Vánoci vydala Zbrojovka oficiální zprávu, že s Jovanovićem nepočítá a může si hledat jiný klub. Za měsíc osmadvacetiletý Srb se zpátky do Karviné těšil, především na nový stadion. „Vracím se do známého prostředí, dva a půl roku jsem se těšil na nový stadion a teď budu mít příležitost si na něm zahrát. Mám radost, že si zahraju ligu právě i za Karvinou,“ uvedl Mihailo Jovanović krátce po svém pondělním příchodu.

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha