Generální partner
Světlý režim
25. leden 2018

Karvinou prověří polská Częstochowa

Poslední zápas před nedělním odletem na Kypr absolvují svěřenci Josefa Muchy v pátek v pravé poledne.
Původně se mělo hrát v sobotu, nýbrž kvůli nedělnímu odletu karvinských fotbalistů na Kypr se oba kluby domluvily na pátek. Trenéři Mucha s Kopeckým přesto určitě nepošlou do zápasu dvě jedenáctky. „Sice jsme téměř kompletní, ale někteří hráči se potýkají s drobnými šrámy. V pátek dostanou prostor především kluci širšího kádru včetně dvou hráčů z juniorky,“ nastínil Josef Mucha.

Karvinští drží zimní neporazitelnost, když jednou vyhráli a dvakrát remizovali. Pozitivní bilanci by rádi udrželi i v posledním domácím utkání v zimní přestávce. V cestě bude stát třetí tým I. polské ligy (druhé nejvyšší soutěže) RKS Rákow Częstochowa.

Polská druhá nejvyšší soutěž skončila poslední listopadový víkend a první jarní kolo je na programu až 3. března, kdy se Częstochowa představí na půdě lídra MKS Chojniczanka. Tento tým ze severního Polska vede soutěž o bod před Odrou Opole, třetí je s dvaatřiceti body právě Częstochowa. Tým trenéra Marka Papszuna má za sebou jeden přípravný duel, ve kterém remizoval 0:0 s GKS Jastrzebie.

Přípravné utkání MFK Karviná - RKS Rákow Częstochowa začíná ve Sportovním centru Kovona v pátek 26. ledna ve 12 hodin. Vstupné činí 30 Kč, majitelé permanentek, ženy a děti mají vstup zdarma.
Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň
×
Odehráno v 11:00
MFK Karviná
Líšeň